I love you do not know how.... But I am a vampire....and you are anoly human.... I don´t know can control... I want your blood, but i don¨t see your die... Think it will work?

Leden 2012

Moje prace na vytvarce

26. ledna 2012 v 18:31 | Elizabeth Sykes |  Obrázky
Tak dneska jsme se na krouzku ucili jak pouczivat photoshop.. :D
Jak vidite moc mi to neslo, ale tak snaha se cenni ne?..
A kdyby nahodou tak celkem fajne.. ;)
Kdyby jste videli tu fotku jak vypadala pred tim... :D
Ale tu sem davat radsi nebudu...
Jinak mam tam hodne ztmaveny vlasy...
By Elizabeth Sykes

Premysleni pri piti caje

25. ledna 2012 v 20:57 | Elizabeth Sykes |  Deník
A tak vas zdravim ;)... A neni to ani zase po tak dlouhe dobe.. :))
No nic jenom si tak piju cas a trochu premyslim o vsem moznem a tak jsem si rekl, ze by jsem se o neco mohla podelit ne?..
Premyslim si tak o pocasi... Celkem mi vyhovuje ze je hodne brzo tma, protoze to muzu bejt zavrena ve svem "Pokoji" no neda se tomu rikat pokoj to je uz spis takova krypta.. xD... Ale to je jedno... ;)
A jeste k tomu me strasne boli oko... Nevite co na to?.. protoze to boli jako cert... Proste nechapu jak me muze palit vicko.. A nic na to nepomaha... ://
Ja nechci nikam chodit chtelo by se mi jenom tak se prochazet vecer venku, ale zima mi celkem vadi kdyby uz bylo leto tak me tady ani nezastihente, protoze by jsem byla nekde na hrbitove a jenom tak si povidala do vzduchu.. :))
No nic to je tak vsechno co jsem vam k dnesku chtela rict jinak to byla jako vzdycky nudnej den.. :D.. ale co se da od skoly cekat ;)
Vase Elizabeth Sykes... :)

Trochu Angličtiny kdyz se nudim

23. ledna 2012 v 20:20 | Elizabeth Sykes |  Příběhy
I never promised That be everything be forever...
But now?...
I promise....
You are my sun in night...
You are my skyscraper in the desert...
You are my wind in the hot day...
But you ignore me...
I say only one thing...
I only love you...
Sepsala a vymyslela Elizabeth Sykes

Nějaký písničky na dobrou naladu

22. ledna 2012 v 12:07 | Elizabeth Sykes |  Písničky
Tak jsem včera byla u kámoše... a bylo nás tam víc ;)... A tak jsme si jenom tak pouštěli očko a tady jsou nějaký novinky co se mi líbili..
Jessie J-Domino... :))
Nicki Minaj ft. Lil Wayne-Knockout tohle není novinka, ale stejně se mi líbí
Tak tnelhe song vede na t-music chart... :)) One direction-What makes you beatiful
Joe Jonas-Just in love
Tak tady jich pár máte poslouchejte a komentujte ;)

Innocence is briliant

22. ledna 2012 v 10:30 | Elizabeth Sykes |  ¨Téma
Tak jak jsem řekla tak jsem taky udělala...
Tak se trochu zapjím do toho blogaření... Portože jsem tady zase nebyla dlouho a mám pro to své důvody tak teďka se můžete těšit na jeden članek na téma...
Tak když je to nevinnost tak jsem musela sem dát tuhle písničku, protože ta je taky o nevinnosti a trochu by mě mohla inspirovat ne ;)Každý je svým způsobem nevinný... Ať se to týka těla nebo myšlenek... Prostě bych řekla, že jsme nevinný když je nám tak pět... To jsme ještě takový strašně roztomili a nic by se do nás neřeklo, ale kdyby jsem něco provedli, už tak nevinní nejsme... A tak by sjem řekla, že ta naše nevinnost v mém věku, už celkem vymřela, ale tak jednou se jí musí každý zbavit...Nikdy nikdo nebude Nevinný navěky... Vím neměla by jsem říkat Nikdy nikdo, ale je to prostě můj názor... Jenom jsem tí m chtěla naznačit, že každy je už něčím o ten kousek nevinnosti zbaven... Já jsem se nedávno trochu víc zbavila...Bylo to celkem hloupý... Protože já se teďka vídám s jedním klukem.. On má holku...A prostě chtěl i mě možná tedy i chce, ale to je teďka jedno... On jí podvedl semnou... Ale aby jste si nemysleli jo... Víc jak na pusy nebo líbání nedošlo!!.. xD Prostě se teďka citím provinile

Chtěla jsem tím prostě říci, že jsem prostě provinilá a jsem tedy i viník... A to je snad pravý opak nevinnosti..Ani nevíte jak mě to mrzí, ale na svojí obhajovi!... Byl to jeho nápad... A ani nevíte jak bylo težké to pustit jenom tak za hlavu... Když jsem to skončila, protože to nemělo cennu... Nechtěla jsem aby jsem byla ten důvod proč se rozešli... Co kdyby si ta holka něco udělala...://.. To by jsem vážně nepřežila..Myslím si, že by jsem to nosila na triku ještě hodně dlouho... Víckratá to nechci zažít... Jednou se mi to, už stalo... A proto jsem asi nevinnosti na 95% zbavená... A když to bude 100% což bude, až někdy počítám tak za rok... tak jsem zvědavá jak to semnou půjde dál, protože to snad není možny..Chtěla jsem vám tímhle článkem taky říct... Že nikdo není 100% nevinný i když si to třeba myslíte, ale tak to rozhodně není, ale myslete si co chcete jako vždycky říkám nekrizitujte mě jsem jenom člověk... ;)
Napsala a vymyslela Elizabeth Sykes...

Nove fotky ;)

22. ledna 2012 v 10:11 | Elizabeth Sykes |  Moje maličkost
Tak tohle jsem si trochu hrala... ;) ve skole je hold nuda... ;*
Tak jako vždycky... ;)... zijte v miru...
Fuck All my life ;)...
Tak tady je par fotek porizenych nedavno
Snad se vam tedy libi ;)... Tedka se jdu vrhnout na trochu zmenu blogu.. ;)
a potom hnedka na Nevinnost

Tak co dal?

4. ledna 2012 v 21:23 | Elizabeth Sykes |  Drby
tak zejtra... no zejtra...
by jsem mohla mit na blog cas takze by jsem jako mohla sem dat nejaky clanky ne?... ;)
Po dlouhe dobe bude clanek na tema... :))
nejaky songy a nejaky fotky z prazek ;)
takze se mate na co tesit ;)*
Elizabeth Sykes (jinak Totalni Potrhlice jenom zmena jmena ;) )

Repo!

1. ledna 2012 v 14:05 | Totální Potrhlice |  Písničky
Tak jako s touhle pisnickou jsem ztravila skoro celej silvesrt ;D

1. kapitola Danger Love

1. ledna 2012 v 13:46 | Totální Potrhlice |  Příběhy
1.Kapitola
Danger Love
Nikdy jsem na něj nemyslela!!!!
Nikdy mi srdce nespalovala taková vášeň......
Musela jsem mu říct co k němu cítím....
Ale osud měl jiné plány.......
Smrt nám vstoupila do cesty......
Zradila mě vlastní rodina.....
Nechtěla, abych se stýkala s upírem......
Někdy je to nevýhodné být vlkodlakem......
,,Ahoj" řekla moje máma když jsem pomalu šla do školy. Najednou jsem prostě , už stála před mím autem. No jo autobusem se mi jezdit nechce. Střední škola je těžka jenom kvuli tomu, že je celkem težký když si o vás myslí špatný věci. Jelikož jsem teprve v prváku a je první den školy, tak jsem čekla nějakou podpásovku, ale nic moc se nestalo. Bylo to divné do té chvíle než jsem potkala jeho.
,,Dobrý den mojí žáci"jenom co vešel do dveří učitel tak jsem měla sto chutí zvracet. Najednou se, ale ozvali dveře. Někdo na ně klepal, myslela jsem si, že je to ředitelka a chce nám popřát všechno nejlepší v nové škole, no prostě takový ty motivační bláboly. Ne byl to kluk. Krásné černé vlasy mu jenom lemovaly jeho roztomilou, ale přesto zahadnou tvář, jeho oči byli čistě modre, jako kapky deště co právě padá na zem. Oblečení měl černé jak jinak. Byl to hotový metalista, nebo tak něco.
,,Jenom nám začíná školní rok a ty jsi hnedka přišel pozdě?"
,,Pardon, ale ujel mi autobus tak jsem musel jít pěšky"odpověděl ten záhadný kluk.
,,Tak si jdi teda sednout, třeba vedle té dámy v černém. Jak se oba dva vlastně jmenujete?"
,,Jack"odpověděl a šel si vedle mě sednout.
,,Já jsem Emily"dala jsem tašku na zem aby si Jack měl kam sednout.
,,Dobře, ale teď se vrátíme k tomu co bude ve školním pláně a podobně"dodal učitel a zase začal blábolit.
,,No tak ahoj Emily"jenom co to řekl tak si sednul.
,,Ahoj"zakoukala jsem se do jeho očí, protože jsem věděla, že je na něm něco divného, tedy spíš tajemného. Chtěla jsem vědět co to je. Vědět co ho dělá tak tajemným a přitom tak sexy. Jenom jsem se na něj koukala a nemohla jsem vydat ani hlásku. Jeho pohled ve mně vyvolal asi k němu lásku. Jako kdybych se v jeho pohledu ztratila. Připadala jsem si jako malé dítě co se stratí v lese a nemůže najít cestu ven.
,,EMILY!" najednou vykřiknul učitel.
,,No co je?"
,,Jako kdyby jste mi věnovala pozornost bylo by to o hodně lepší" v duchu jsem si jenom řekla, ale proč? Najednou se Jack zasmál jako kdyby věděl co jsem si myslela. Učitel na mě stále mluvil, ale tentokrát jsem ho ignorovala na sto procent, protože jsem se zase chtěla ztratit v jeho pohledu. Jack se najednou na mě otočil, jako kdyby věděl co chci a také se na mě začal jenom tak koukat. Ani jeden jsme neuculki pohledem. Byla to taková já ani nevím, prostě to byl pocit který jsem ještě nikdy nezažila.
,,Tak toho už mám dost!" No jo učitel.
,,A čeho mohu se zeptat?"Najednou odpověděl Jack.
,,Ano můžete vás dvou! Protože na sebe neustále koukáte a mě to prostě rozptiluje!"
,,No tak to je celkem vtipné"odvrátil Jack.
,,Proč je to tak vtipné?"
Jack se trochu zasmál a potom jenom dodal:
,,Protože se necháte vyvést z míry jenom párem zamilovaných puberťaků?" Tak tohle zaskočilo učitele, ale to mě zase tak nezajímalo spíš to zaskočilo mě, protože se mě to týkalo a řekl PÁREM a ne jednou holkou, která je do mě zakoukala a přitom ještě řekl zamilovaných to jako znamená, že je do mě snad zamilovaný? Pomoc ja teď vůbec nevím co mám dělat, protože až na mě zase upře svůj zrak určitě bude chtít abych něco řekla a já nevím co. Najednou ta chvíle nastala. Začal se na mě zase upřeně koukat a tak jsem musela něco říci a nemohla jsem jenom tak ucuknout pohledem, protože to by znamenalo, že se o něj dostatečně nezajímám.
,,Páreček?" To bylo tak všechno co ze mě vypadlo. Jack se jenom usmál a přikývnul.
,,Počkat jak to víš?"
,,No prostě to jenom tak tuším, ale teď ses mi přiznala" nevěděla jsem to, protože jsem se zase nechala unést jeho elegantností, ale přitom temnotou. A zase jsem měla oči jenom pro něj.
,,Halo?" Najednou to zase přerušili jenom slova, ale tentokrát to nebyly slova pana učitele, ale Jacka. Nevím co se stalo, ale musela jsem to zjitit jako kdybychom najednou byli my dva propojení.
,,Ano?"
,,Ne jenom sem se ptal, protože jsi vypadala jako kdybys vůbec nevnímala" vysvětlil Jack a potom se jenom otičil na učitele. Stejně mi všechno to co se stalo během jedné hodiny vrtalo hlavou. Jak mohl vědět Jack, že jsem se do něj zamilovala? Jak mohl vědět, že jse mimo a jakto, že se smál když jsem si jenom myslela vtip. Jenom co zavonil zvonek, ale na konec celého dne. Vystartovala jsem z místa. Jack se na mě jenom udiveně koukal a hnedka šel za mnou. Samozřejmě jsem šla do skříňky pro nějaké věci.
,,Hele co jsem ti udělala?"
,,Ty nic, ale něco mi tady nesedí" koukla jsem se na něj a přitom jsem si nazouvala boty.
,,A co ti prosímtě nesedí?"
,,No jako třeba to, že jsi se smál když jsem si myslela vtip, potom ještě jsi řekl páreček zamilovaných a ani nevím, že víš že tě mám ráda a ještě k tomu to propojení mezi náma" odtrhla jsem od něj pohled vzala si věci zabouchala skříňku a šla jsem ven z tý pitomý školy. Jack jenom zakroutil hlavou a šel taky ven, ale nevím jestli opět zamnou. Jo bylo to zamnou.
,,Hele život někdy prostě nedává smysl!" Vykřikl.
,,No a co, ale já těm nesmyslů chci přijít na kloub" odpověděla jsem a otočila se a šla jsem směrem k domovu. Jack běžel hnedka zamnou.
,,To se dělá? Takhle mi zdrhnout?"
,,Já jsem myslela, že se konečně otočíš a potom půjdeš domů" Jack se jenom pošetile usmál a jenom dodal.
,,Mě se ale nikam neche"
,,A to jako proč?"
,,Protože chci být s tebou" když to Jack dořekl tak si mě otočil a hleděl mi přímo do očí.
,,No nevim jestli by ses mým rodičům líbil jsou moc vybíraví" usmála jsem se.
,,Ale já chci tebe! Ne tvoje rodiče!" Zase to propojení. Nechtěla jsem aby tohle skončilo, ale skončilo to ještě jedním lepším okamžikem.
,,Doufám, že se ti to líbilo" jenom jsem přikývla. Jo ta pusa byla něco....Jo jste si asi mysleli co to bylo a ona jenom nevinná pusa.
,,Hele tak dneska nemusíme tvým rodičům říkat, že spolu jsme ne?"
,,No nevím jestli je to nejlepší nápad, protože oni to prostě poznají"
,,Ale dneska to říkat nemusíme" řekl Jack a pohlédl mi hluboko do očí a najednou jako kdybych měla ze vším souhlasit a potom se kouknul pryč.
,,Máš pravdu dneska by jsme jim to říkat nemuseli stejně jsou to pitomci" Jack se jenom usmál.
,,Doufám, že dneska nemusíš hnedka jít ze školy domů jako poslušná holčička" řekl pohradavým tonem.
,,No jenom bych jim měla dát vědět napsat sms, že třeba budu u kámošky"
,,Ty lžeš rodičům! Začínáš se mi líbit čím dál tím víc" naše propojení bylo ještě větší. Jack mě stále držel za ruku a přitom se na mě koukal jako na kořist. Najednou mě za ruku nedržel, ale přesunul se na mojí tvář. A jako kdyby mi něco chtěla říci. Boužel jsem tomu pořádně nerozuměla. Nikdy jsem tomu nerozuměla ani po takové době co jsme se znali. No teď na to není čas...... Moje rty se dokonce pokusily o úsměv, ale nějak mi to teď nešlo, ale Jack jenom zavrtil hlavou. Udělal před mojí pusou jako kdybych měla být potichu. Potom se jenom usmál a jako kdyby něco chtěl udělat. Neudělal nic, ale věděla jsem že chce. Jack se otočil.
,,Měli by jsme jít tedy k nám" najednou vyhrkl a chytnul mě znovu za ruku.
,,Dobrá" jenom jsem se usmála šla jsem hnedka za Jackem. Zachvilku jsme zatočili, šli takovou divnou ulicí v které jsem ještě nikdy nebyla. Byla taková smutná prostě černá všude. Mě osobně to nevadilo, ale tak. Zastavili jsme se u toho nejčernějšiho domu.
,,Tak tady jako, že trochu bydlím"
,,Jenom trochu?" Tahle otázka zněla dost pošetile, ale tak proč ne
,,No to je celkem složitý" jenom co to dořekl tak odemkl a otevřel dveře a jenom dodal:
,,Tak račte slečno" vešla jsem dovnitř a jenom jsem se koukala kolem sebe. Jenom Jack zase něco mluvil.
,,Můj pokoj je támhle" a ukázal na místnost, která byla hodně v zadu. Zvědavost mi nedala a hnedka jsem se tam musela jít kouknout.
Šla jsem se tam hnedka kouknout, ale nevidela jsem moc pozitivni napisy a nebo nejake pozitivni barvy.. Vsechno bylo takove strasne tmavé a vsechno na me pusobilo tak pesimicticky....Ale to mě nevadilo, protože já jsem přece vyznávačka metalu apodobně. Jack chvilku stál v předsiní a potom šel zamnou. Koukal se jenom na mě jako kdyby mě chtěl sníst, ale já jsem věděla co tenhle pohled znamená tušila jsem něco takového, že sním není něco v pořádku. Tušila jsem, že je to něco jako já.... Byla a jsem ještě vlkodla, ale tak on musel být něco jiného, protože by jsem poznala jeho pach.
,,Něco snad není v pořádku?" Zeptal se mě a pomalímy krůčky se kě mě přibližoval.
,,Ale ne, jenom se tak koukám."
,,Aha!" Odvrátil svůj pohled a nachvilku šel zase pryč.
,,Počkat kam to jako jdeš?" zeptala jsem se ho, protože jsem totálně nechápala.
,,Nikam!"řekl velmi zvýšeným hlasem.Všechno se zdálo tak divné a přitom strašidelné. Musela jsem rozhodně přijít na to co s ní je. Nikdy jsem si nemyslela, že to bude tak intezivní, ale věděla jsem, že mě k němu i něco strašně zvalásšního přitahuje. Moje sradce začlo silně busit když se Jack vrátil zpátky.
,,Už je všechno v pořádku"řekl a měl celkem pohradavýpohled.
,,Tak to jenom doufám" odvetila jsem a jenom koukala kolem sebe...
Chtěla jsem ptostě přijít na to co je Jack za strovoření, ale jeho odpověd po nějakem čase byla celkem znepokojivá...
Ale to zase až přístě....

Jaj... ://

1. ledna 2012 v 13:32 | Totální Potrhlice |  Drby
Tak ja se vam celkem hoodne omlouvam, ze jsem sem hodne dlouho nepsala, ale tak vanoce apodobne.. no nic, ale tak dneska sem dam par songu a jsem z bloku psani tak sem dam nejaky povidky co jsem stihla napsat... ;)
Tak stastnej novej rok vam preje Totalni potrhlice ;)*