I love you do not know how.... But I am a vampire....and you are anoly human.... I don´t know can control... I want your blood, but i don¨t see your die... Think it will work?

Červenec 2011

Avril Lavinge-Alice

31. července 2011 v 18:45 | Totální Potrhlice |  Písničky
Tak tohle je jedna z mích oblíbených písniček jo a jestli vaše ne tak mě to může bejt celkem jedno, protože tady jsou moje názory !! :D
Totální Potrhlice


Moje zážitky z kempu

31. července 2011 v 17:48 | Totální Potrhlice |  Léto a podovbné akce
Tak dneska zdravím jako, že za dnešek, ale tak slíbíla jsem vám, že sem napíšu jak jsem se měla tal¨k vám to teď napíšu:
No jak jsem říkala jeli jsme celkem brzo což bylo asi tak půl jedné, ale teď se to neřeší......No jinak jsme ještě museli čekat na další učesníky, ale nakonec jsme jeli jenom my a ještě nějaký dvě mrňata....No když jsme dorazili na místo tak se rozhodlo, že se půjdeme koupat, ale tam jsem přišla na jednu zásadní věc nemám vršek od plavek a sakra....a Teď vedla dlouhá debata o tom, že jestli jsem je zapoměla já nebo můj otec ukázalo se, že je zapoměl zbalit můj otec, ale naštěstí jsem si půjčila jo bylo to v pohodě, ale ještě jedna věc se stala a to taková, že byla celkem zima takže jsem odmítala jít do vody a ještě k tomu jsem se hodně nudila, protože mlj otec se rozhodl si mě nevšímat a tak si četl noviny, ale tak co to má být, když mrňata vylezli z vody, chtěli po mě jednu věc ať si s nima jdu kopat tak proč ne stejně jsem se nudila a užila jsem si celkem srandu, ale to teď není moc hlavní....Jo protože jak můžete vědět nebo teď se to dozvíte mám celkem slabost na blonďaky a tam jeden dost hezký byl...A několikrát nám podal míč a ještě jsem se dozvěděla, že se mu asi taky líbim a přišla jsem na to jednoduše jelikož jsme zachvilku už museli jít tak se najednou zvednul a začal se taky oblíkat, tak nevím jak jsem si to měla vyložit, ale než jsem se otačila tak byl někde fuč, ale to už je jedno, protože když jsme šli znova do kempu tak jsem musela pomáhat... :// nebo si hrát s mrňatama, ale to je jedno, to pomáhání mi zase tak nevadilo, protože jsem si mohla pokecet z jednou kámoškou no a když se všechno tak zkoubylo tak jsme začali grilovat jo bylo to celkem dobrý, ale stejně mě to nějak nejelo, a když se šlo spát tak jsem byla celkem unavená, ale problém vůbec jsem nemohla spát :(, no a tak jsem zjistila asi kolem 2 hodiny ráno, že jsem spala na lítajícím talíři :( No a taky když snámi byli ty malý děti tak jsem musela vstávat tak asi v 7, ale na tohle ranní vstávání nejsem nějak stavěná a musela jsem jenom kvůli tomu, že ty malý chtěli ať vstávám a hádejte kdo mě vzbudil můj strašně milej otec a tak jsem se s ním nějak nebavila asi od snídaně do obědě....Ale to jsem zase přeskočila, protože těsně před oběděm jsme byli v obřím akvárium tak tady je pár fotek
tady stojím nahoře akvárka a jenom tak se kochám rybičkama :D
Tak tady je nějaká ryba, ale to se neřeší zapoměla jsem totiž její jméno... :D


A tady je rejnok :)
No ještě nahoře byli pirani jo jestli je to nějak zajímavé tak ať potom jsme šli na oběd jo tam jsem všechno snědla... :// a potom jsme museli prý jít koupit plavky a byly celkem drahý a proto se na mě otec prej naštval, ale stejně je kupovat nemusel, protože jsem se koupat nemohla a potom stejně bylo hnusně a proto jsme jeli o den dřív, ale ještě před tím než jsme odjeli myslím ten den tak to jsme hráli ještě minigolf malem jsem porazila tátu jenom o tři body jsem prohrála a to ještě k tomu je o hodně starší než já a potom jsme ještě grilovali a jelikož bylo hnusně šlí jsme spát dřív a potom jsme hnedka jeli.... :// no a jsem teďka tady... :)
Zatím se mějte

Bratři Grimmové :)

30. července 2011 v 20:55 | Lenka |  Obrázky
Jelikož se moc obrázku nikde moc neukazuje tak sem dám nějaké skutečně, asi jenom dva potom s filmu jak jsem sem psala :)
Jak můžete vidět tak asi byli celkem dobrý bratři, ale nedá se to rozpoznat jenom z tohohle obrázku, ale podle všeho byli celkem morbydní, ale to se nedá nic dělat......
Tak tady je to v té filmové podobě mě osobně se líbí víc Will, ale moc nevím jak vypadali ve skutečnosti jako myslím normálně když byli mladí, ale jsem toho názoru, že Will je o něco lepší ;)
Tak tenhle obázek mě dostavá, ale jenom tak prostě kdyby jste viděli ten film tak to hodně dobře pochopíte, ale tak když ne prostě se na něj někdy kouněte :)
To je zatím všechno :) Lenka

Pohádky bratří Grimmů

30. července 2011 v 20:46 | Lenka |  Čtenářský Deník
b ylo to v časech válečného běsnění, kdy si králové drželi zástupy statečných vojáků, ale k tomu, aby jim za služby na válečném poli řádně platili, se ti králové nikdy neměli. Vojáci třeli kromě vojančení také bídu s nouzí, takže se nebylo čemu divit, když se jednoho dne tři z královských vojáků rozhodli, že utečou. "Když nás dopadnou, pověsí nás na strom, jak to uděláme?" zeptal se jeden z nich. Druhý navrhnul: "Vidíte tam to obrovské obilné pole? Když se schováme v něm, žádný člověk nás nenajde, vojsko dovnitř nemůže a zítra odtáhne pryč." Zalezli si tedy do obilí, ale bylo jim to ke smůle, protože vojsko toho dne neodtáhlo, nýbrž se rozložilo všude kolem a byli v pasti. Uprchlíci tam v obilí seděli celé dva dny a dvě noci a měli tak hrozitánský hlad, že byli už blízko smrti, ale vyjít ven, to by je čekala jistá smrt. "K čemu je nám svoboda, když tu bídně pojdeme?" Tu se k nim snesl z oblohy ohnivý drak a ptal se jich, proč se tam ukrývají. Odvětili: "Jsme tři vojáci a jsme na útěku kvůli prachbídnému žoldu. Když tu ale zůstaneme ležet, umřeme hlady, a když vyjdeme ven, budeme se houpat na šibenici." "Slibte mi, že mi budete sedm let sloužit," řekl drak: "vyvedu vás skrze to vojsko, nikdo vás nepolapí." "Stejně nemáme jinou volbu, souhlasíme!" odvětili vojáci. A bylo to! Drak je popadnul do svých pařátů a odnesl je daleko odtud. Však to také nebyl žádný obyčejný drak, ale samotný ďábel. Dal vojákům bičík a řekl: "Když tím bičíkem zapráskáte, vytryskne před vámi ze země tolik peněz, kolik si budete přát. Můžete si žít jako velcí pánové, držet si koně a jezdit kočáry, ale po uplynutí sedmi let budete moji." Potom před ně položil knihu, do které se mu musili všichni tři upsat. "Dříve než vás odvedu," pokračoval ďábel: "dám vám hádanku a pokud ji uhodnete, budete volní a já nad vámi pozbudu moci." A uletěl pryč.
t i tři braši putovali s kouzelným bičíkem světem. Peněz měli hojnost, nechali si ušít panské šaty a vandrovali sem a tam. Kam dorazili, tam žili ve vší nádheře a radovánkách, jezdili v kočárech, jedli a pili, ale jednoho se střehli, nikdy se neměli k žádnému zlému skutku.
a běžel čas, jak bývá jeho zvykem, neúprosně a bez ustání.
t ěch sedm let se chýlilo ke konci a na vojáky padl strach a smutek. Nakonec se ten třetí pochlapil a řekl: "Bratři, nebojte se, já nejsem padlý na hlavu, já tu hádanku vyřeším." Vyšli ven do polí, posadili se tam, aby přemýšleli a měli utrápené obličeje. Tu šla kolem nějaká stařenka, která se ptala, cože jsou tak přesmutní. "Co je vám po tom? Vy nám stejně nepomůžete!" "Kdo ví," odvětila stařenka: "jen se mi se svým hořem svěřte." Tak jí vypověděli, jak se stali právě před sedmi lety ďáblovými služebníky. Ďábel jim opatřil hromady zlata a oni se mu upsali. A pokud nyní, po těch sedmi letech, nedokáží vyluštit jeho hádanku, propadnou peklu. Stařenka řekla: "No vidíte, s tím vám opravdu pomohu. Jeden z vás musí jít do lesa, tam uvidí napůl zřícenou skalní stěnu, která připomíná dům, ať jde dovnitř a tam najde pomoc." Ti dva smutní si pomysleli: "To nás těžko může zachránit!" a zůstali sedět, ale ten třetí se zvedl a vydal se na cestu do černého lesa a hledal, dokud ten kamenný dům nenašel.
v domě bydlela prastará žena, byla to ďáblova babička a ptala se ho, odkud přichází a co si přeje. Voják jí vše vypověděl, co se stalo, a protože se jí zalíbil, slitovala se nad ním a řekla, že mu pomůže. Nadzvedla jeden balvan, pod kterým byl malý sklípek a řekla: "Tu se ukryj, odtud uslyšíš vše, co kdo řekne. Seď tu tiše a ani se nehni, až přijde drak! Já se ho na tu hádanku zeptám, a proto dávej dobrý pozor, co mi odpoví." Kolem půlnoci opravdu přiletěl drak a přál si něco k snědku. Babička prostřela stůl, nanosila tolik jídla i pití, až byl celý spokojený a jedli a pili. Mezí řečí se babička draka zeptala, jaký měl den a kolik získal ve světě duší. "Dneska se mi příliš nedařilo," odvětil drak: "ale mám na dosah tři vojáky, ti budou určitě moji." "Ano, ti tři vojáci," řekla babička: "ale ti mají něco do sebe, mohli by ti ještě uniknout." Ďábel se zachechtal: "Ti jsou moji, já jim dám hádanku, kterou nikdo nemůže uhodnout." "Copak je to za hádanku?" zeptala se babička. "Tobě ji mohu říci. Na břehu Velkého severního moře leží chcíplý mrož, ten bude jejich pečeně, vybělená velrybí žebra, to budou jejich stříbrné lžičky a jako pohár na víno jim poslouží vykotlaná koňská lebka." Když odešel ďábel spát, nadzvedla babička kámen a pustila vojáka ven. "Dával jsi dobrý pozor?" "Ano," odvětil: "vím toho dost." Potom ve vší tajnosti a tichosti vylezl oknem a vydal se kvapně na cestu za kamarády. Vypověděl jim, jak ďábla obelstila jeho vlastní babička a jak před ním prozradil vyluštění hádanky. Tu se i ti dva rozveselili a při dobrém rozmaru vzali bičík a napráskali si tolik peněz, že ze země prýštily jako lávový proud.
z a pár okamžiků se naplnilo těch sedm let a objevil se drak se svojí knihou, ukázal jim jejich podpisy a řekl: "Vezmu vás do pekla a vystrojím vám velkou hostinu. Jestli uhádnete, jakou vám předložím pečeni, budete volní a svobodní a také si můžete na věčné časy ponechat ten bičík." Tu začal první voják: "Na břehu Velkého severního moře leží mrtvý mrož, ten bude naše pečeně." Ďábel se zasmušil, zabručel a zeptal se podruhé: "A čím ho budete jíst?" "Vybělená velrybí žebra budou naše stříbrné lžíce!" odvětil druhý voják. Ďábel protáhnul obličej, třikráte si pro sebe něco zabručel a zeptal se do třetice: "A víte též, z čeho budou vaše sklenice na víno?" "Stará vykotlaná koňská lebka to bude naše sklenice na víno." odvětil ten třetí. A bylo to! Vzteklý ďábel odletěl s hlasitým řevem pryč, protože více nad nimi neměl moci.
Tady je jenom trochu z toho co by jste si mohli přečíst v několika knížkách ze sady Pohádky Bratří Grimmů jak samy můžete vědět všechny pohádky těhlech dvou jsou dost brutální a končí většinou špatně, ale mě to nedá a já si jednu půjčím a jestli se mi bude líbit tak, už vím co chci buť k narozkám nebo k vánocům :) takže si zatím užijte urývek a potom se můžete ponořit do nějaké z knih

Ahoj všichni

30. července 2011 v 20:34 | Lenka |  Drby
Tak já už jsem úspěšně zpátky, vrátila jsem se o dva dny dříve, protože a jelikož tam bylo počasí na nic a to se můžete kouknout teď z okna, že je teĎka taky hodně hnusně no tak zejtra sem dám nějaký ty zažitky a určitě nebudou chybět ani nějaký fotky dneska sem dám nějaký knížky na doporučení :)
Zatím vaše Lenka

Tak se svámi na pár dní loučím :(

28. července 2011 v 10:30 | Lenka |  Drby
No tak se svámi na pár dní loučím :( bude se mi po vás hodně stýskat, ale tak ja se hnedka za pár dní vrátím, ale hnedka potom tady budou fotky a všechno možný co jsem zažila a podobně takže prostě za pár dní ahoj :) a užívejte si prázdniny :) nebojte hnedka se vrátím :)
Lenka

Tak zejtra :)

27. července 2011 v 20:24 | Lenka |  Drby
Jenom jsem se chtela na pár dní rozloučit, protože zejtra hnedka po obědě jedu pod stany a slibuju, že co tam pořídím za fotky, tak je sem hnedka dám nebojte :) a omlouvám se všem SB protože nebudu obíhat

Dalsi dobrej film :)

27. července 2011 v 10:18 | Lenka |  Příběhy
Včera jsem byla vzhůru celkem dlouho, ale tentokrát to nebylo kvůli nespavosti, ale kvůli tomu, že jsem čekala na jeden film v Tv... :)
Kletba Bratří Grimmů :)
Ale nikdy jsem moc nepochopila, proč se to jmenuje kletba bratří Grimmů tady jde přece úplně o jinou kletbu, ale to je fuk tady je něco o filmu :)
Dobrodružný příběh o dvou legendárních bratrech německého původu Jakobovi a Wilhelmovi Grimmových - se začal natáčet v Praze v červnu 2003. Režie se ujal známý režisér Terry Gilliam (Monty Pythonův létající cirkus, Strach a hnus v Las Vegas) a scénář zpracoval Ehren Kruger (Kruh). Smyšleným dějem provází sběratelé bájí a pověstí, nyní nazvaní Jake a Will, kteří cestují od vesnice k vesnici, sbírají tajemné kletby a předpokládají, že tak dokáží ochránit lidi z města před kouzelnými příšerami a zaklínadly. Budou však potřebovat notnou dávku odvahy, když se osobně střetnou se skutečnými čarodějnými stvůrami a zaříkávadly....
Ale jo dobře to dopadne to je jasný, ale jeden z bratrů bude mít na mále, protože málem umře... :) no tak jestli budete mít někdy čas tak se na to určitě koukněte :)
Lenka

Příběh tří bratří

26. července 2011 v 19:20 | Lenka |  Příběhy
Příběh je součástí posledního dílu Potterovské série a třebaže sám o sobě nevyzrazuje nic z příběhu dílu, tvořil důležitou hádanku, kterou hrdinové museli vyřešit.
Příběh vypráví o bratrech Anticochovi, Cadmusovi a Ignotusovi Peverellových. Ti jednou došli k řece, která byla příliš hluboká, aby se dala přebrodit a také moc nebezpečná, aby se dala přeplavat. Ovládali však čáry a kouzla a vykouzlili přes zrádnou vodu most, kde jim zastoupila cestu Smrt. Zlobila se, že byla ochuzena o tři nové oběti, protože poutníci se většinou snažili řeku přeplavat a utopili se. Ale prohnaná Smrt se nevzdala. Poblahopřála bratrům k umění čar a kouzel a prohlásila, že když se jí tak chytře vyhnuli, dá každému nějakou odměnu.
A tak nejstarší bratr, který měl bojovnou povahu, žádal hůlku, která by byla nejsilnější na světě; hůlka musí vždy majiteli vyhrát souboj. Pak přišel na řadu druhý muž a protože byl domýšlivý, rozhodl se, že by chtěl nad Smrtí vyhrát ještě jednou a proto požádal o něco, co by odvrátilo smrt a dostal kámen, který dokáže vrátit život mrtvému.
Nejmladší z bratrů byl nejskromnější a také nejmoudřejší a Smrti nevěřil. A tak požádal o něco, co by mu umožnilo procházet životem a s čím by se mohl stát před Smrtí neviditelným a nemohla by ho tak najít. A tak mu Smrt, ač velmi nerada, předala svůj neviditelný plášť. Pak Smrt poodstoupila stranou a nechala tři bratry, aby mohli pokračovat ve své cestě. A protože měl každý z bratrů svůj vlastní cíl, rozhodli se, že se rozdělí.
První bratr byl na cestě déle než týden a dorazil do vzdálené vsi, ve kterém vyhledal kouzelníka, se kterým měl kdysi spor a dali se na souboj. Samozřejmě, protože měl nejsilnější hůlku na světě, souboj vyhrál. V hostinci se vychloubal, jakou má mocnou hůlku, že ji dostal od samotné Smrti a že ho dělá nepřemožitelného. Ještě té noci se jiný kouzelník doplazil k nejstaršímu bratrovi, který ležel na posteli omámený vínem, vzal mu jeho hůlku a pro jistotu podřízl nejstaršímu bratrovi hrdlo. A tak si Smrt vzala prvního bratra.
Mezitím druhý z bratrů cestoval do domu, kde žil. Vytáhl kámen, který měl moc, aby vzkřísil mrtvé a před ním se najednou objevila postava dívky, kterou doufal, že si vezme za ženu. Bohužel zemřela v mladém věku. Nyní mu však připadala smutná a chladná, jako by ji od něj dělil nějaký neviditelný závoj. A přestože se vrátila do smrtelného světa, nenáležela do něj a trpěla tím. Nakonec to druhý bratr nevydržel a hnaný šílenstvím a beznadějnou touhou se k ní připojit, se zabil. A tak si Smrt vzala i druhého bratra.
A přestože Smrt hledala třetího bratra mnoho let, nikde ho nemohla nalézt. Až když dosáhl opravdu velkého věku a odložil svůj neviditelný plášť, který předal svému synovi a připojil se k ní jako ke staré známé.

Ovlivňovač mysli

26. července 2011 v 10:19 | Ginny |  Drby
Ahoj všichni tady teď dám svůj názor na reklamu obecně a je to pouze můj názor tak nekritizovat já vás za něj taky nechci ukamenovat.... :) :
No nic jak říká můj táta na všechny reklamy ne to si teda nekoupím a začne se vždycky smát... :) Podle mě je reklama jenom poutač na ovládání naší mysli..Jak jsem věděla tak jsem se nikdy nedala žádnou reklamou ovládnout, ale to můžu říkat teď, ale jak to bude třeba já nevím za 10 let? No to vážně ještě netuším chci být v iluzi :). No jak všichni vědí tak největčí skupina lidí co se dá ovládnout jsou děti a důchodci a předem chci říct, že priti týhle kupině nic nemám!! No děti se dají snadno ovládnout, protože vydějí jenom nablištěné hračky a hnedka mami kup to...No prostě lidi na reklamě celkem dost vydělaj, ale je to opravdu dobře? Pro mě teda ne, jako jednou jsem zjistila, ale to jsem celkem byla blízko u televize, jak jsou ty reklamy na ty různé řasenky...No tak to bylo celkem dobrý :D na reklamu byli použity umělé řasy...Jo krásný...No tak to mě celkem dostalo... Jo a po pár dnech si moje máma tu řesenku koupila, ale nebyla s ní spokojená a nebyla by to moje máma aby se nešla stěžovat jo vrátili j peníze,ale já jsem jí to říkala nevěřila její chyba, mohla si ušetřit hodně času řvaní a využít ho na někoho jinýho jako myslim ten čas ne to řvaní...No to je jedno tak sice mámě vrátili peníze, ale to jsme byli v německu a tam jsou lidi trochu jiný, no nic potom se ještě vrátím k těm důchotcům ty se vlastně nechají jenom zlákat na slevy, protože mají malo k¨peněz, ale většina lidi si z nich dělá srandu, někdy jsem taky patřila mezi, ně, ale já mám babičku a dědu ráda a tak jsem s tím přestala..No to je prostě život a na ukázku, že jsme všichni oládnutý reklamou je třeba film Český sen jo....Tam se dobře lidi nechali ovládnout, ale je to zase ponaučení, že se reklamám nedá někdy věřit no nic tohle je můj názor, já jim prostě nevěřím dělejte si co chcete, ale aby náhodou nepřišla další kampaň lži.... :/
Ginny

Potter dobrej

25. července 2011 v 12:48 | Ginny |  Drby
Jak, už jsem psala včera byla jsem Na HP7 no bylo to vážne dobrý, dala by jsem dukazy, ale jelikoz se mi uz nechce vytahovat pametovaka tak to tady bude tak zejtra a jeste dekuju moc za navstvenost sice je to pořád málo,ale včera vás bylo 73 a to je prostě hezky :) NO nic dneska jsem si dala zase oddech, protože zejtra bude další oddech a potom ve středu jdu k zbaři, ale to není normál zubař, ale na ty pitomý rovnátka, který stejně už nemám tak na co tam chodit :D No ve čtvrtek jedu teda pod ty stany, ale nevím v kolik, takže kdyžtak dám vědět všem SB no a vrátím se tak v neděli no jinak dneska jde můj otec chlasta, místo tý soboty jde dneska, ale to je prej kvli těm stanům jak může někdo chlastat kvůli stánům :D to už je jedno dneska tady teda po 5 nebo 6 hodině bude tolik přispěvků, že ani sama nevím :D No nic jinak vám hodně doporučuju zkouknout poslední část Pottera, protože je to dost hustý a jetšě k tomu je to vtipný :D ale musím unzat, že nejlepší scéna je o 19 let později i když v knížce to bylo lepší měli tam dobtý hlášky... :D Stejně je mi, ale líto toho, že tam umře tolik dobrejch postav :( No nejvíc je mi líto toho Freda no jo co se dá dělat každej jednou musí umřít... :// Ale mě se dneska ještě nechce, takže se můžete těšit jenom na nějaký přijemný zprávy :) Jo a dneska by tady taky mohli bejt nějaký vtipný videa co se tíče parodii na Pottera :D no a je to hodně vtipny uvidíme jestlin se to bude líbit já doufám, že jo :D no a tady je ještě jedna písnička vim je tady, ale dám jí sem v normálním podání

Změna je live :D

24. července 2011 v 19:52 | Lenka |  Drby
Jak si můžete jako všimnout můj dess je úplně jinej než bych před pár dněma... :) Ale tak co já říkám, že život je změna víte co, já jsem dneska viděla toho Harryho Jo tak to byla bomba!!!I když tam umřel můj oblíbenec :( Fred...Já mám prostě teorii, že když to psala bylo opilá a prostě jenom tak ukazovala na fotky hercu :D no to je prostě teorie :D ale tak co může bejt pravda... :// jako dost lidí tam umřelo,...Ale stejně nejlepší jsou tam vtipy prostě co má Ron :D škoda, že tam zase nedali prostor Fredovi a Georgovi, protože to by byli vtipy :D jo a jinak byla to vážně mrda, ale nic se prostě nevyrovná knížce tam byli i lepší hlášky... :D no jinak se mějte a zejtra sem dám nějaký fotky :)

Dobrej song

24. července 2011 v 10:26 | Lady Green |  Písničky
Ja vím, že se moc lidem Martin HArich moc nelíbí, ale tak to je jedno tohle je celkem hodně dobrá písnička :) Jo a jinak ahoj a užívejte si den :), protože dneska tady moc článku nebude :(, protože se musím pomalu, ale jistě připravovat pod stany :/, ale budou tady dneska nebo zejtra fotky z toho kina, jak jdu dneska do toho Harryho Pottera :D ja se na to hodně těším :) a kdo by ne že jo tak se zatím mějte :)

Tak něco proti testování na zvířatech

23. července 2011 v 20:09 | Lady Green |  Příběhy
Tak to jsem se jenom tak koukala na svoje triko s pandama a říkala jsem si jestli jako není něco v tom jako, že jsem zatím nic neudělala proto aby jsem prokázala, že zvířata jako miluju jo stala jsem se vegetariánkou, ale to nikdo z mojí rodiny neví, dneska jsem si nedala ani salám!! prostě jsem měla štěstí, že můj táta našel houby a nemusela jsem nic jíst jako jsou párky tak možná by jsem si dala jenom kousek, ale tak to ani ne!!!Protože jako kvůli mě se snad nebude nic zabíjet jako představte si kdyby měli zabíjet nás aby se někdo najednl :( prostě je to jako něco kdyby jsme jedli psa našeho společníka...Je to prostě vražda jako když mám moje kámoška koženou bundu tak já jí normálně až se vrátí řeknu, že je to vražda!! A testování na zvířatech je ještě horší než tohle :( No tak jsem nakreslila jak má panda zlomenou nohu a ještě králík má zlomenou ruku a ještě je k tomu bez ruky a ještě tam mám napsaný:
Chceme život bez bolesti....
Sníme o lepším životě....
Chceme opravduvou lásku....
Sníme o lepším zacházením....
Chceme normální život....
Jo tak to jetak všechno co jsem pro ně udělala teda není ....:
Zapálila jsem za všechny oběti testování svíčku a minuta ticha nemohla chybět :( :(

Obrázky

23. července 2011 v 20:00 | Lady Green |  Příběhy
Tak dneska jsem se někdy ve dne nudila tak jsem si řekla, že by jsem si mohla zase něco nakreslit ne? :D
oh...You don´t ! :D
Zij svůj sen!! :)
Nalaď správnou vlnu!! :D

Moje první Colorky

23. července 2011 v 18:01 | Lady Green |  Drby


Ja vim moc se mi nepovedla, ale snad lepší něco než nic :DAle tahe se mi celkem povedla teda podle mě :)

Oslava je za mnou :)

23. července 2011 v 17:42 | Lady Green |  Deník
Tak před chvilkou odešel poslední host, z mého svátku.Jo a byla to babička, ale teď se ještě vrátila kvůli tomu, že si zapoměla mobil, ale to je jedno. Tak jsem slíbila, že vám řeknu co jsem dostala :)...No budiž dostala jsem první díl Upířích deníku a je to moje přání, takže :D Jo a ještě jsem dostala nějaký čokolády, ale to teď fotit nebudu, protože no nechce se mi :D, jo dneska ještě nakreslím nějaké obrázky a snad tady ještě dneska nebo nejpozději zítra budou a jak to probíhalo? Jo byli jsme celkem ve skluzu s tátou, ale tak proč ne ještě když prřišel první host zase babička, ale tentokrát s dědou tak byl ještě na počítači, jako že se potřebuje na něco kouknout, tak zase byli takový ty debaty jako kam se chystám po základce apodobně, ale jak to mám vědet ja bych chtěla jít na jednu školu, ale tam bych musela být na intru a to by mi asi otec nezaplatil jsem zvědava jak se to ještě dořeší naštěstí kolem 2 hodiny přišli sestřenky :D jo byla celkem prdel, protože jsme se koukali na Bláznivej tábor tehle film taky doporučuju :D protože je celkem dsot dobrej :D...Jo a ještě k tomu jak tam byli nějaky ty reklamy, tak jsme vymýšleli různý parodie, no jo to nám prostě jde :D...A když ten film skončil tak jsme se zase šli koukat ja jinej, jo to taky byla prdel a ještě k tomu to byl animák, tak tam pořád otec s babičkou remcali jako že si ti hrdinové nic neudělali a mi pořed s jednou sestřenkou je to přece animák :D ....No a jelikož jsem chytli až konec tak zase jsme se koukali na jinej film, ale ten byl taky u konce :D porstě jsme shlédli víc titulek, než filmu :D tak proč ne a porom jsem si dala soubouj s otcem v motokárách :D jo v prvním kole jsem byla první prej to bylo napínavý, ale prdy já jsem měla asi 30 metrovej náskok :D v 50 metrový trati... :D no nic....ten druhej závod jsem taky vyhrála :D jak jinak xD jo a to bylo prej zase napívavý, ale já umím dávat dobře pasti, takže zase prdy...No a tu třetí jsem byla druhá, ale nevadí to bylo vážně napínavý ještě jednu sekundu a dala bych to :( no a tu čtvrtou a poslední jsem vyhrála a táta no kdyby jsi to nevyhrála tak jsem celkově první já, jenomže on se hošánek nekouknul na čas bych vyhrála asi o 30 vteřin, ale to nevadí potom mi volala kámoška jo ta co je blázinci :D no to nevadí halvně, že se asi za 8 dní vrátí jsem na ní zvědavá jestli se nějak změnila a prej si tam našla kluka...No asi taky blázen :D No a prej tam nemaj na mříže to jsou debilové :D no to je taky jedno, ale stejně jí už chci vidět a hnedka potom jednou na dovolenou tak jsem zvědavá jestli jí vůbec uvidím a jak jsem psala, že odjel poslední host tak to bylo asi před 10 minutama a my dvě jsme protelofonovali 10 minut :D No prostě jsem se dozvěděla takovejch věcí :D jako, že se o terapiích hraje na tring :D jo tak to bych netušila, ale jsem zvědavá jestli je taky připravená na moje změny :( no to se vyřeší až se uvidíme :D tak se zatím mějte jo a ještě jsem dostala nějaký fotky k svátku a zejtra jdu na toho Harry Pottera tak já udělám nějaký fotky před kinem atd., protože tam máme plakáty ať vidíte kde to bydlim :D :D no tak zatím se mějte a těšte se na ty fotky :)

Co mě rozbíjí

23. července 2011 v 10:49 | Lady Green |  Deník
Ahoj všichni tak dneska se konečně počasí trochu vyčasilo i když mě to nějak nesvětčí, protože jsem zjistila, že jenom déšť mi pomáhá k spánku, ale tak usla jsem tak to je cajk :D....No dneska slavím svátek i když ho mám až zejtra, ale to se nějak extra neřeší ne? :D Hlavně že se bude slatvit, ale nejsem si jistá jestli to bude přesně podle mýho gusta, protože zase příjde jenom rodina :(.Jo a moje kámoška odjela včera pryč takže jako celkem nevím co budu, dělat protže můj otec jde zase dneska do hospody... :/ no asi zase zkouknu nějakej film, ale nejsem si jistá jestli všechno co se na mě valí tyhle prázdniny chci :(, jelikož jsem se rozhodla bejt vehetariankou tak nevim jak to snese celá moje family, protože ta je jenom masová a pochybuju o tom, že by kvůli mě začal vařit otec jinak, ale tak co ještě je tady plán, že se kdykoliv můžu odstěhovat k mámě a ta by mě v tom snad jenom podpořila, ale to je v celku jedno, ještě k tomu všemu jdu za pár dní k zubaři vážně tohle jsou prázdniny na draka... :/No a potom ještě jedu stanovat, ale to bysnad neměl bejt takovej vopruz i když tam jede jenom banda dětí :( který jsou mladší než já :( a já si tam teda nebudu moc s kým povídat a podobně a s otcem se oddednaška nebavim, protože já jsem vstávala asi kolem tý 9 ne a teď najednou si to otec přivalí z hub ještě s tím jeho kámošem se, kterým pořád paří na kompu a já jsem tady asi tak 5-8 minut a nejdnou jak se normalně vzazej tak hnedka chtěj pustit na komp?Tak to normálně už trochu přehání jako jemu nestačí, že je tady každej den v tejdnu on tady musí bejt i o víkendu, jako nic byh proti tomu neměla, kdyby to bylo aspoň tak ve 14:00, ale jako v 9? Tak to trochu přeháněj...No nic dneska sem ještě přídám jednu kresbu za ochranu zvířat, aby se na nich už nic netestovalo..No a potom ještě vyfotím co jsem dostala k svátku a tak, protože chci apoň nějaký články jo a v neděli jdu konečně na toho Harryho Pottera, tak se celkem těším ;) no nic já vím měla jsem jít až v úterý, ale otec na to nechce jít od 8 večer tak na to jdeme zejtra od 5 :) no zatím se mějte a nebojte budou tady články :)

New dess

22. července 2011 v 19:46 | Lady Green |  Drby
Tak teď jdu dělat new, dess a bude hlavně vztahovat k tomu jak miluju zvířata a ne na talíři!!!!!