I love you do not know how.... But I am a vampire....and you are anoly human.... I don´t know can control... I want your blood, but i don¨t see your die... Think it will work?

Indiánský horoskop - Medvěd ( 22.8. – 21.9. )

5. června 2011 v 10:57 | Little vampire |  autoři blogu

Indiánský horoskop - Medvěd ( 22.8. - 21.9. )


Lidem narozeným mezi 22. srpnem a 21. zářím
říkáme v názvosloví Indiánského horoskopu "Medvědi". Nezávislost a šikovnost jsou jejich hlavními znaky. I když druhá charakteristika nemusí být vždy patrná na první pohled. Medvědi jsou učenliví a brzy si osvojí praktičnost, protože na tom závisí jejich přežití. Tyto zrozence ovlivňuje zemský živel (stabilita, racionální přístup, řád, cílevědomost), vládne jim pak vítr jižní (cítění, vnímání, empatie). Medvěda většinou posuzujeme jako neobratné, těžké a lenivé zvíře. Indiáni však život medvěda důvěrně znali. Pro ně byl naopak symbolem hbitosti, obratnosti, rychlosti, síly, klidu a rozvahy.

Obdobně nahlíželi i na lidi, kteří byli narozeni v totemu Medvěda. Nejsou to jedinci nutně toužící po životě ve skupině. Dost dobře se o sebe dokáží postarat sami. Jsou samostatní a nezávislí. Ví, že na sebe se mohou spolehnout. O svých kvalitách a přednostech jsou totiž zcela přesvědčeni. Mají za to, že jen oni jsou schopni zvládnout danou úlohu. Protože jsou pak na všechno z jejich viny sami, musí pracovat o to tvrději, pilněji. Vyznačují se praktickým a rozumným přístupem nejen k jednotlivým úkolům, ale i k celému svému životu. Raději si všechno pečlivě a systematicky připraví a naplánují.
Více - viz Celý článek...


V jedné legendě se praví, že medvěd ochránil lidského ducha, který se ocitl v nebezpečí během své cesty k Vesmírné bráně. Tomuto lidskému duchu se do cesty připletl lesní netvor, který vystoupil z bažin, aby požil jeho energii. Pro ducha člověka to vypadalo velmi špatně, neboť netvor byl mnohem silnější. A tu Matka Země zavolala na pomoc Medvěda. Ten ochránil člověka a zahnal netvora zpátky do bažin.

Jádro příběhu a legend o medvědech je vždy stejné : medvěd byl a navždy zůstane symbolem síly. Tato síla není ničivá (medvěd ničí pouze tehdy, když se dostane do nebezpečí života), ale je hlavně ochranářského charakteru.

Do partnerských vztahů vstupují s rozvahou. Život o samotě jim nedělá přílišné problémy, s manželstvím čekají. Pokud se ale rozhodnou, mnoho ze své síly a energie obětují na vytvoření teplého a příjemného domova. Jsou oddaní, věrní, ke svým blízkým zodpovědní. Problémy může způsobit ona zmiňovaná "záliba" v kritizování. Občas neuškodí, ale uznejte, kdo se cítí dobře, je-li neustále napomínán pro maličkosti?

V citech jsou Medvědí lidé ochranářští, jak napovídají staré legendy, ale nejsou to žádní romantikové, kteří by se zlomili, když musí žít sami. Medvědí lidé se do svazků nějak nehrnou. Často tam vstupují později než ostatní. O to však jsou zodpovědnější a věrnější. Jakmile najdou partnera, kterému důvěřují, pak mu otevřou své srdce a dokážou, že medvědí láska dokáže být dlouhotrvající a stabilní
Tak tohle jsme já :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se vám náš blog?

ano
potřebuje vylepšit,

Komentáře

1 Tesí z blogu xoxo-mils Tesí z blogu xoxo-mils | E-mail | Web | 5. června 2011 v 16:30 | Reagovat

dobrá fotka :D

2 regaegirl regaegirl | Web | 5. června 2011 v 16:39 | Reagovat

Wow tohle je fakt zajimav to jseš ve znamení ty ? Jinak hezkej dess :)

3 supernewblog supernewblog | Web | 5. června 2011 v 16:43 | Reagovat

Pěkný blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama