I love you do not know how.... But I am a vampire....and you are anoly human.... I don´t know can control... I want your blood, but i don¨t see your die... Think it will work?

Tv tipy na víkend :)

7. května 2011 v 12:10 | Little vampire |  Celebrity
MOVIE & TV: TV tipy na víkend - foto
Jestli máš náladu na líný víkend před TV, máme pro tebe dva tipy z Disney Channel.

KOUZELNÍCI Z WAVERLY - čtvrtá série

Celý tento týden jela opakovačka třetí série, abyste pak hned mohli naskočit na novou čtyřku. O víkendu tě čeká dvojitá premiéra úvodní epizody k čtvrté sérii Kouzelníků.

Seriál se soustředí na rodinu Russových - na Alex (Selena Gomez), jejího staršího bratra Justina (David Henrie) a mladšího Maxe (Jake T. Austin). Tři sourozenci jsou kouzelníci a žijí společně se svým italsko-americkým otcem Jerrym (David DeLuise), který je sám bývalým kouzelníkem a jejich mexicko-americkou matkou Theresou (Maria Canals Barrera).

Dětem není povoleno používat kouzla bez dozoru a pouze jeden z nich si odnese magické schopnosti až do dospělosti. To bude rozhodnuto v kouzelnickém utkání. To kdysi nad svým bratrem vyhrál i otec Jerry, ale své schopnosti mu přenechal, aby se mohl oženit právě s Theresou, která je smrtelníkem.


V nové sérii není už vůbec nic takové, jak se na první pohled zdá. Alex (Selena Gomez) je zlým kouzlem přesvědčena, že má celému světu oznámit, že ona a její bratři jsou kouzelníci...
Novou tváří v sérii je Bailee Madison (Most do Terabithie, Brothers) v roli roztomilé desetileté kouzelnice
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama