I love you do not know how.... But I am a vampire....and you are anoly human.... I don´t know can control... I want your blood, but i don¨t see your die... Think it will work?

Piráti z Karibiku 4: Na Vlnách podivna

2. května 2011 v 20:25 | Little vampire |  Celebrity
MOVIE & TV: Piráti z Karibiku 4: Na Vlnách podivna - foto
Další, už čtvrté pirátské dobrodružství Jacka Sparrowa, vplouvá do kin už teď v květnu.
Mohli jsme to čekat! Legrace, dobrodružství a humor, které stály u zrodu úspěšné série - přicházejí ve 3D, a Johnny Depp se vrací ke své dokonalé roli kapitána Jacka Sparrowa.

V tomle díle Jack neví, co dřív. Všechno se kolem něj točí podle hesla: Kam nemůže čert, nastrčí ženu. Nebo je to jinak?
Jack potkává svou bývalou lásku (Penelope Cruz), ale není si jistý, jestli city na obou stranách zůstaly, nebo ho jeho ´ex´ chce jen šikovně zneužít, aby našla legendární Pramen mládí. Když ho donutí, aby vstoupil na palubu Queen Anne's Revenge, lodi obávaného piráta Černovouse (Ian McShane), ocitá se Jack uprostřed dobrodružství, které je moc i na něj. Nemůže totiž vůbec poznat, koho se obávat víc: Černovouse nebo své bývalé lásky...


Mezinárodní obsazení série zahrnuje veterány, kterými jsou Geoffrey Rush jako pomstychtivý kapitán Hector Barbossa a Kevin R. McNally jako Joshamee Gibbs, dlouholetý přítel kapitána Jacka, spolu se Samem Claflinem jako oddaným misionářem a Astrid Berges-Frisbey jako záhadnou mořskou pannou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se vám náš blog?

ano
potřebuje vylepšit,

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama