I love you do not know how.... But I am a vampire....and you are anoly human.... I don´t know can control... I want your blood, but i don¨t see your die... Think it will work?

Co to má bejt?

6. května 2011 v 20:56 | Little vampire |  Příběhy
No tak tohle, už není vážně možný..........Jinak ahoj :)
Dneska tak to byla zase den....
At School:
První hodina, zjitim, že můj nový oběv je ve škole takže říkám si fajn. Najednou si říkam a sakra první hodina fyzika... :// No dozvím se známky, ale to jsme celkem přežila, protože to bylo za 3 v pohodě. Potom jsme museli něco zapojovat, nějaký obvody nebo co...No to bylo strašně ,,zabavný" :D No potom nastala matika to je vážně nejhorší předmet na světe, protože ta učitelka je na mě snad zasedlá! A jestě kvůli tomu, že prej něco nechápu tak mám za 4.No táta reaguje tak, že je to prej jenom výsledek její práce a ne mojí xD Aspoň mám good obhájce ne? :D Dneska jsme totiž probílali new látku z geometrie a jelikož jsme neměla sešit tak jsme si jenom opisovala látku a přitom jsme si kreslila. Musím se přiznat moje učitelka na matiku byla strašně moc ráda, že mám další zapomínaná z matiky xD no jo kdo by to byl řekl, že zapomínám co jsme jenom člověk. Takže dnešní matiku jsme spíš prokleslila něž propsala, no nebo jsme jí mohla rovnou prospat. Celou matiku když se na mě učitelka koukala tak jsme se tvářila asi nějak takhle:
Jako, že asi nerozumím tomu říká učitelka. No je to možný, ale že jsme se takhle tvářila celej den. Hmmmm mrkev v zimě xD. Po matice bylo konečně volno aspoň na těch 20 min, ale stálo to za to. Jenom jsme zase byli se spolumajitelkou, protože chodí do stejný školy jako já, ale je o rok starší, ale komu to vadí, že jo. Byli jsme prostě na svém obvylkém místě a nejdnou von tam najednou prošel můj obvej jménem Martin. Jestli otázka jakej tak stejně neznáte xD nevadí to se stává, ale tak no. Vždycky když na něj jenom očkem kouknu tak hnedka se mi srdce rozbuší no a prej je to láska, ale kdo by na to věřil No přece já :D. No jenom co tak rychle ubjehlo těch 20 min. Tak nastala čeština. Stejně celou hodinu jsme museli přednášet nějakou stupidní básničku jménem máj je dalši trojko vítej v žákovský. No, ale po češtině aspoň byl můj nej předmět. No jo já tu ajinu vážně žeru. Aspoň jsme byli na počítačích. Takže to bylo v celku v cajku. Jenom jsme museli vytvářet předpřítomný čas. Jo samo mě to jde takže v pohodě. Potom jsme dostala jenom ránu pod pás oms příroďak a přitim píšem. Tak to si nemohla vybrat lepší den :D. Tak to je vtipný :D. KDyž jenom zazvonilo tak u mě to vypadá nějak takhle:
No škola končí co jen si víc mohu přát, že jo? No jenom to , že bych mohla jít se svým nej člověkem ven a vono se tak stalo. No samozřejmě, že jsme myslela svojí spolumajitelku :D Ne byl to Martin s kým jsme chtěla jít, ale tak co aspoň jsme šla se svojí nej kámoškou, ale tomu se vážně říká vílet. Nejdřív jdeme na šumavu, potom jdeme kde dřív bydlela, potom jdeme k nám domů,Nachvíli se vrátíme na šumavu a ještě jdeme do mšena, ale tak tohle je vážně výlet tak to jsme vážně nemohla. Ještě jsme potkali kámoše Martina jenom mi nebylo jasný, proč teda není s nima, ale to jsem , už vypustila z hlavy. Jsem ráda, že jsme aspoň došla domů. Ještě jsme se dozvěděla, že moje kámoška co jela do lázní na 6 tejdnů tak přijede příští víkend na otočku. Uvidíme se tak to bude super. No takže dneska byl celkem podivnej, ale přitom good den. Hlavně jsme dneska nemohla ze školy. Ztrefila jsme jednoho kluka dveřmi, ale kdo měl čekat, že za nima bude, ale zasloužil si to ja ho totiž nemám ráda to měl za to :D
Takže z tohohle pline jenom jedno:
žijte v míru jinak ten život asi nebude mít smysl :D
Little Vampire
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama