I love you do not know how.... But I am a vampire....and you are anoly human.... I don´t know can control... I want your blood, but i don¨t see your die... Think it will work?

Květen 2011

Jak se láska může změnit...

31. května 2011 v 19:18 | Sk8 Míša |  autoři blogu
Ahoj.....
No jak jsem psala, že jsme strašně zamilovaná, každý asi ví, ale teĎ je to dobře posraný.Shodou okolnosí mi to zase a znova posrala moje spolumajitelka, nebo ještě líp její kluk....Teda říkají, že nic, ale já vím, že oni jo! No prostě tohle je spíš upozornění, že když někomu řeknete nech to já si zařídím sama, tak to pro většinu né moc dobrých kamarádu znamená já se do toho bud srát, ještě víc. Taky všechny do jednoho zabít, když něco takovýho udělaj...So no jinak se má strašně dobře žijte v mítu a bacha na falešný kamarády!! :(( :)
JO a tohle by měl bejt můj new styl takže bacha na mě¨. Já budu totiž strašně drsná sk8ačka :D jo, ale jo snad jestli se na tom naučim :D

AAAA.....

29. května 2011 v 10:47 | Sk8 Míša |  autoři blogu
Haaa včerejšek, se stal mím nejlepším dnem v životě vůbec. Jelikož se mi slpnil můj sen. V neděli ne dneska, ale až tu další jdu s mím vysněním klukem... Jak jsme psala včera psala, že jsme do něj zamilovana... Tak s nim a s jeho psem jdu někam tam daleko do lesa :D ... A dneska tady taky nebudou nějak moc extra články, protože jdu s kámoškama ven takže tohle je asi jeden z posledních článků co sem dám, ale jenom dneska a tady je písnička dnešního dne pro mě :D :

Už v tom zase lítám...

28. května 2011 v 15:28 | Sk8 Míša |  autoři blogu
Jak , už jsme psala tak jsme zamilovaná, jenomže tady je problém... Nevim co s tím. JO jasně, moje kámoška na to má čas z jednoho prostého důvodu je v devítce a nějak, už na to může kašlat. Jenomže ja na to teď nějak nemám ani čas.... Kdo by to byl řekl, že na tak podstatnou věc nemá člověk prostě čas? No třeba já....Jelikož jsme teprve v 8 tak musím ještě pracovat na pár věcech aby mě vůbec vzali na tu školu kterou chci a ještě za ten rok chci zvladnout toliko věcí.... Jako třeb naučit se na Sk8, ale nevím jestli mi to nějak extra půjde, ale rovnováha to je celkem můj obor :D.
Jelikož moje rodina bude asi silně nesouhlasit budu si muset jenom stačit s tím aby mě vzali na tu ¨školu kterou chci, ale jelikož se do toho ještě zapletla ta láska, nevím jestli to je teĎka ideální období na to se zamilovat. Jelikož se blíží léto a já toho kluka ani na tolik nezmám abych mu taky mohla důvěřovt, s létem přicházejí letní lásky a je to nechci nějak moc jako uspěcht, nebo dokonce brzo skončit....
I kdyby to všchno dobře klapalo... Počkat tak to bych spíš byla ráda a neměla žádné zbytečné námitky :D sakra.... :D jo hodně jsme se do toho prostě zamotala no nic. Kdo by se taky na léto netěsil kromě mě? Já se na lěto netěším z toho důvodu, že budu asi celé prázdniny zavřená doma, protože mů stupidní otec nechce dovolit, aby jsme jela na dovolenou k mámě, která plánuje dovolenou ve Španělsku, ale moje přemlouvavost je na úrovňi 1 řekla bych, že se tenhle rok aspoň podívám do toho Německa... :D
Takže jsme tím chtěla jenom dokázat to, že jsme tochu panovačná a tvrdohlává holka a jinak buďte šťastní a hlavně nepadejte :D
A v létě žádné zlomené srdce a jestli teďkom máte zlomené srdce tak tady je jedna písnička na rozveselení :

No nwm

28. května 2011 v 14:06 | Sk8 Míša |  autoři blogu
No takže jste si mohli všimnout, že mám trochu pozměněnou přezdívku nelekněte se já si jí prej asi musela změnit, protože mě celkem omrzeli upíři. atd....jenom mojí spolumajitelku, ještě ne. Jak tak vidím ona sem nepřidává články a jenom slibuje, že sem něco dá, ale to je jedno. Budete si muset prostě zvyknou, že budu mít přezdívku Sk8 Míša. Je to jenom kvůli tomu, že na mě má vliv nový seriál 4teens. Jo mě ovlivní jenom taková kravinka. To je jedno moje věc neptat se a jinak... :D :D no nic dneska sem přidám ještě další članky a možná sem zavedu ještě nějakou new rubriku jako třeba deníky nebo obvzlášť dobré věci co se mě a mojí kámošce stlo, možná to bude doprovázené i fotkama, ale nic neslibuju, protože kámoška má teďka plnou hlavu jinýho kluka sice já taky, ale vím kde jsou meze :D :D takže jak říkma vždycky žijte v míru, ale prosím nestěžujte si já vás taky nevraždím za váš názor!!

Martin Harich a něco pro něj :)

28. května 2011 v 13:52 | Sk8 Míša |  Písničky
Vapdnul Martin Harich a mě to jedno není tak sem dávám pár písniček na jeho počest, protože je to pro mě muzikant jak má být. Je mu teprve 15 a dostal se v Superstar tak daleko. Jenom mě to celkem zklamalo. Nic proti Špesovi, ale nemá tam už co dělat ani sám tam být nechce. Jinak je to dobrý shouman, ale není to o zpívání.
Takže hudebník jak má být tak ještě pár písniček na jeho počest. Na MARTINA :)
Sice to bylo, asi před týdnem, ale mě se o tom chtělo pstá až dneska, protože jsme měla celkem krušněj týden a moc neslibuju, že tady něco bude blíží se konec školního roku a já musím trochu zabrat na učení :D

4teens a všechno kolem toho

27. května 2011 v 21:32 | Little vampire |  Celebrity
Teď se jdu vrátit k velmi populárnímu seriálu 4teens :) takže herci o svých rolích :

Jirka (Tomáš Materna)

Tomáš Materna
S režisérem Pavlem Jandourkem se setkal při natáčení filmu Maharal - Tajemství talismanu (2007). Jako malý kluk navštěvoval taneční kurzy a později hrál v několika muzikálech. Daboval např. v TV seriálech Chůva k pohledání, Kutil Tim, Okouzlení… Zahrál si ve filmu O kominickém učni a dceři cukráře (2006).
1. Jak se ti líbí komiksy Jozefa Gertli - Danglára?
Je skvělý! Jeho styl je obdivuhodný a mohli by mu závidět i mnozí, kteří se o podobnou tvorbu pokoušejí. Mně Bůh tento talent nenadělil, v kreslení mi to nikdy moc nešlo…
2. Tvým seriálovým otcem je Miroslav Táborský (profesor na gymnáziu). Bral bys ho jako tátu nebo radši jako přítele?
S panem Táborským jsem se setkal na natáčení už dříve, takže se známe déle. Kdo by ho za otce nebral?! Je fajn. ;)
3. Jak bys charakterizoval svou seriálovou postavu? Jste si něčím podobní?
Je to umělec tělem i duší, hraje v kapele a k tomu ještě stihne sportovat. Je všestranně nadaný, ale jediné, co bych mu vytknul, je jeho tichá povaha. Možná to je způsobeno tím, že vyrůstá bez mámy a že jeho otec učí ve stejné škole. Ale i přesto, že je tak tichý, je mezi spolužáky velmi oblíbený. A i holkám se líbí. Podobný je mi asi v tom, že je pro každou srandu a nesmí nikde chybět. A oba rádi hrajeme fotbal. ;)
S režisérem Pavlem Jandourkem se setkal při natáčení filmu Maharal - Tajemství talismanu (2007). Jako malý kluk navštěvoval taneční kurzy a později hrál v několika muzikálech. Daboval např. v TV seriálech Chůva k pohledání, Kutil Tim, Okouzlení… Zahrál si ve filmu O kominickém učni a dceři cukráře (2006).

Linda (Dagmar Křížová)

Další z řady ostravských konzervatoristů, kteří v průběhu natáčení dospěli až k maturitě. V seriálu hraje nevděčnou roli třídní drbny, která párkrát zaslechne, co nemá, a rozšíří "zaručenou" zprávu o některém, ze svých spolužáků. Několikrát se jí to pořádně vymstí.
1. Říká se, že herci mají raději záporné role. Jak to bylo mezi Vámi a Vaší Žárovkou? Byla nějaká situace, kdy jste si spolu moc nerozuměly?
Ano, prý je to doopravdy tak. Moje záporné vlastnosti se tedy pekelně vyřádily. Žárovka mi často přišla hodně nevděčná. A pokud se snažila nějakou informaci využít ve svůj prospěch, dostala pokaždé pořádně na frak - tedy v jejím případě spíše na čelo. Trošku mě mrzí, že moje postava v seriálu nemá moc příležitostí ukázat, že není tak úplně bezcitná, ale že se spíše snaží někam se začlenit a nejde jí to. Každopádně bylo pár situací, kdy jsem si nevěděla rady a nesouhlasila jsem s ní. Ale byla to zábava.
2. V jednom z dílů seriálu se na Vás vyřádily maskérky. Na fotkách vypadá Vaše vyrážka docela autenticky. Nelekla jste se sama sebe při pohledu do zrcadla?
A víte, že ano? Ale hned potom jsem se začala smát, a byla vděčná, že nic takového nemám doopravdy. Každopádně to byl jeden z dobrých vtípků do našeho hereckého kolektivu, a mě bavilo dělat si legraci sama ze sebe.
3. Prozradíte něco o svých profesních plánech?
Ráda bych se dál věnovala divadlu, které je mou srdcovou záležitostí,
ale také bych byla ráda, kdyby se mi podařilo uspět i v televizním světě.
Velice mě láká muzikál. Ale co já vím, jsem v začátcích a moje cesta může kdykoliv změnit směr.

Dája (Tereza Beranová)

Tereza Beranová
Studuje na konzervatoři, v pohádce Dvanáct měsíčků (rež. Karel Janák) hraje roli rychtářovy dcery. Připravuje Centrum dramatických pořadů TS Ostrava.
1. Kdybys nebyla herečkou, chtěla bys být novinářka?
Chtěla jsem být: baletka, právnička, psycholožka, prezidentka, voják, doktorka, moderátorka… Možná i redaktorka by se mezi mými dětskými sny našla. Nakonec jsem si vybrala herectví, můžu tak být čímkoliv kdykoliv.
2. Co pro tebe bylo při natáčení nejtěžší?
Nejtěžší pro mě byly začátky. Vůbec jsem nevěděla, do čeho jdu, ale máme skvělou partu a ještě lepší lidi ve štábu, kteří mi pomohli trochu se otrkat. Ještě těžší bylo skousnout to, že Dája má být ta obyčejná, stereotypní a ne moc hezká holka. Když jsem se pak po natáčení oblékla do osobních věcí, rozpustila vlasy, sundala brýle a šla se se všemi rozloučit, málem mě nepoznali.
3. Ve své televizní třídě jsi férová holka, která se snaží podpořit dobré vztahy mezi spolužáky. Jak jste si ve skutečnosti rozuměli v zákulisí? Měli jste čas stýkat se i mimo natáčení?
Jsou to všechno moc fajn lidičkové. Když přestanu být Dája, ta, se kterou si moc nepokecáte, pak jako Terka (zejména, když se na druhý den nemusí do školy) neváhám ukázat pražským kamarádům, jak to u nás chodí.

Petr (Tomáš Váhala)

Tomáš Váhala
Vystudoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě obor Hudebně dramatické umění a loutkoherectví. Zahrál si ve filmu Davida Vignera Mezi nimi. Je členem činoherního souboru Divadla F. X. Šaldy v Liberci, kde hraje v Baladě pro banditu a v dalších představeních a kde dostal příležitost zahrát si Romea v Shakespearově tragédii Romeo a Julie.
1. Petr má v seriálu poměrně vyhrocené názory na cizince a lidi z jiných etnik. Jak to ve skutečnosti vnímá Tomáš Váhala?
Beru každého jako jedince a podle toho soudím. Nechci nikoho házet do stejného pytle.
2. Během sedmi dílů toho tvůj hrdina zažije docela dost. Který z natočených okamžiků byl pro tebe nejsložitější?
Fyzicky nejnáročnější bylo natáčení lyžáku. Celkově jsem ale ze všeho nejvíc ocenil spolupráci se staršími a zkušenějšími kolegy.
3. Jak sis rozuměl s režisérem? Která filmařská profese (kromě hraní) je pro tebe nejvíc přitažlivá?
Bez problému. Na žádnou si netroufám.

Míša (Lucie Šteflová)

Lucie Šteflová
Poprvé ji diváci uviděli v seriálu Místo nahoře a v jeho pokračování Místo v životě jako Haničku Lukešovou, dceru Simony Stašové a Mirka Táborského. Poté si zahrála ve válečném filmu Krev zmizelého (2004), v koprodukční pohádce Hospoda U bílé kočky, v Trapasech v díle Harašení a v Tajemství dešťového pokladu. Objevila se i v italském filmu Umění milovat, kde ztvárnila roli malé Dorly. Zahrála si princeznu v pohádce České televize Princezna Ano a v dvoudílném televizním filmu z produkce ostravského televizního studia Na vlky železa byla dcerou hlavního hrdiny.
1. Tvoje hrdinka perfektně jezdí na skejtu. Umíš to taky tak? Anebo raději hraješ na počítači?
Na skejtu rozhodně nejsem tak perfektní, ale snažím se. Počítačové hry nehraji vůbec. O to víc mě tahle role baví, že je úplně jiná, než jsem já.
2. Co pro tebe bylo při natáčení nejtěžší?
Byla to asi scéna, kdy jsem měla říct Lindě Járové (Žárovce) "drž
hubu, ty krávo" a vyběhnout ze třídy, nejen že se mi nedařilo říct jí to dost naštvaně, ale když jsem vybíhala, zapomněla jsem vzít za kliku, narazila jsem do dveří a odrazila se a spadla jsem na zem. Takže tohle byla moje nejtěžší a nejvtipnější scéna.
3. Znáš někoho, kdo ti připomíná tvoji postavu nebo někoho z tvých televizních spolužáků?
Moji přátelé taky jezdí na skejtu nebo hrají na počítači, málokdo to má dohromady. Znám ale spoustu takových, kteří (nebo spíš které) mi připomínají Paty nebo Žárovku, a spoustu dalších… proto mi seriál připadá, že je psaný podle skutečných teenagerů

Milan (Ondřej Malý)

Ondřej Malý
Studuje konzervatoř, zahrál si roli Bobana v muzikálové pohádce z dnešních dnů Fredy a Zlatovláska (2008) režiséra Tomáše Krejčího. Na loňských Shakespearovských slavnostech na sebe upozornil v představení Romeo a Julie, kdy o něm Divadelní noviny napsaly: "Osvěžením bylo i pojetí Romeova kamaráda Benvolia jako trochu oprsklého, baculatého teenagera (student ostravské konzervatoře Ondřej Malý, nepopleťme si ho s královéhradeckým hercem totožného jména i příjmení)."
1. Ondro, co ty a počítač? Taky tak sjíždíš hry jako tvůj seriálový Milan?
Já a hry? …abych řekl pravdu, rád si na kompu zapařím, mám dokonce i takové období, kdy mě ta hra tak vtáhne, že vůbec nevycházím z domu, ale dokážu se bez toho obejít…
2. Jaký největší zážitek si odnášíš z natáčení? Nebyla to náhodou krkolomná jízda na lyžích?
Zážitků je hodně od krkolomné jízdy na lyžích nebo na prkně, poznání nových přátel, poznávání se se slavnými herci, až po hodiny strávené na place nebo vtipkování se štábem.
3. Co bys vzkázal divákům?
Dívejte se! Myslím si že to bude zajímavý seriál. Je tam od všeho trochu. První lásky, školní časák, školní kapela, krásné holky, fotbal, lyžák, všechno, co si člověk může přát.

Kamila (Vanda Chaloupková)

Vanda Chaloupková
Vystudovala ostravskou konzervatoř, první divadelní zkušenosti získala v Národním divadle moravskoslezském a nyní je členkou hereckého souboru Divadla Na Fidlovačce. Zahrála si ve filmu Davidla Vignera Mezi nimi. Kromě seriálu 4teens ji uvidíme také v pohádce Dvanáct měsíčků.
1. Ve skutečnosti jsi o něco málo starší než seriáloví prvňáci. Projevilo se to nějak v komunikaci mezi tebou a tvými kolegy, kteří věkově odpovídají?
Byli jsme skvělý kolektiv a odnesla jsem si z natáčení řadu cenných zkušeností. Měla jsem z "mladších" nejprve strach, ale nakonec jsme si kápli do noty a s některými si dokonce rozumím bezvadně.
2. Kamila umí dobře hrát na basovou kytaru. Máš to taky tak?
Já na kytaru neuměla vůbec, hraju pouze na klavír. Přežila jsem pár lekcí i s puchýři na prstech a umím snad 6 akordů.
3. Na tvé seriálové Kamile si hodně "zamakaly" maskérky. Jaké to bylo být objektem jejich práce?
Bylo a je to vždycky nesmírně příjemné. Na krátko ostříhaná jsem si přála být už dlouho. Vlastně jsem nemusela nic dělat a to je na tom to nejlepší. Přišla jsem, uvelebila se, zavřela oči a užívala si, že se o mě někdo stará. Je to skvělý pocit. V divadle to mám jinak, tam se většinou líčím sama.

Amos (Tomáš Hlaváček)

Tomáš Hlaváček
Studuje na obchodní akademii. Objevuje se v reklamách a v jedné "graffiti" upoutávce na ČT2. Mezi přáteli mu nikdo neřekne jinak nežli Jamie (píše se J-Me). V seriálu se uplatnilo několik jeho autentických vět a nadávek.
1. Kterou muziku rád posloucháš? Jsi opravdu tak skvělý muzikant jako je Amos?
Poslouchám hudbu mnoha směrů, od Jamese Browna po současné Zion I, což je hip-hop mixovaný s drum'n'bass. Nejsem sice tak dobrý hudebník, jako je Amos, ale mám velice podobné rodinné i hudební zázemí. :)
2. V seriálu jsi terčem nevybíravého útoku některých spolužáků. Setkal ses i ve skutečnosti s něčím podobným?
Určitě setkal, hlavně v dětství to bylo na denním pořádku. Ale Česká republika se od té doby víc otevřela světu a lidé jinak vnímají cizince, se kterými přijdou do styku, takže v současné době je to mnohem lepší.
3. S kým ze "spolužáků" a hereckých kolegů sis nejvíc rozuměl i mimo natáčení?
Rozumím si s každým. Když jsme ale točili 12 hodin v kuse nebo dva dny za sebou nočku, tak už jsme si všichni potřebovali od sebe navzájem odpočinout. Ale určitě budu na tohle natáčení ještě dlouho vzpomínat - v dobrém!

Patricie (Adriana Neubauerová)

Adriana Neubauerová
Hrála v jedenácti letech hlavní dětskou roli v románu Na Větrné hůrce, potom následovalo několik studentských filmů, ve třinácti dostala roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde hrála nezletilou těhotnou dívku. Poté nastala fáze hlavních rolí, která odstartovala filmem Maharal - Tajemství talismanu, pokračovala pohádkou O kominickém učni a dceři cukráře a filmem Láska in Memoriam. Do její filmografie patří i americko-anglický snímek The Philantrophist.
Adriana studuje literárně zaměřené gymnázium, jezdí na koních a provozuje hipporehabilitaci s postiženými dětmi na statku Orion v Braníku.
1. Je nepochybné, že ti to velmi sluší! Ale tvoje Patricie je chvílemi dost naivní. Nechce se věřit, že by ti byla něčím podobná. Co ty na to?
V to doufám, že si nejsme moc podobné!! Je fakt, že jsem byla hodně překvapená, když jsem dostala roli naivní, hloupé "blondýnky", kterou zajímají pouze kluci, oblečení a kamarádky, ale myslím, že jsem se s tím docela sžila a je pravda, že Paty mě baví. Všichni ze mě mají srandu a já si jí ze sebe dělám taky, navíc když řeknu něco hloupého, nebo se mi stane nějaký trapas, mám jednoduchou omluvu: "Pardón, jsem prostě Paty!"
2. V seriálu pokukuješ střídavě po několika klucích. Který z nich je Ti jako kolega nejvíc sympatický?
No tak to nevím. Pravdou je, že tuhle naší partičku na natáčení mám hrozně ráda, jsou to strašně fajn lidi a vážně nedokážu posoudit, kdo z kluků mi je nejsympatičtější, nebo se mi líbí nejvíc. Rozhodně ti, kteří můžou za výběr mých filmových spolužáků, mají velmi dobrý vkus…
3. Máš už několik hereckých zkušeností. Jak mnoho pro tebe znamená právě tato, v seriálu 4teens?
Pro mě každá role znamená hrozně moc, protože zkušenosti, které díky ní získám, jsou vážně k nezaplacení. A co se týče přímo Paty, tak tahle role je prostě zábavná, nebýt jí, nikdy bych nezažila takovou legraci, jakou jsme si užili při tomhle natáčení.

Hilary Duff - Wake Up

25. května 2011 v 19:13 | Little vampire |  Písničky

4teens - School Beauty Queen

21. května 2011 v 19:45 | Little vampire |  Písničky
Zdravím dneska, už po druhé, dneska si jenom tak kreslím a mám jako svukovou kulisu pučtěný Očko a jenom tak poslouchám a koukám se a vidím 4tenns tak jsme si řekla to si musím napsat. Tak tady je písnička k 4teens doufám, že se bude líbit, sice to není nějak muj styl, ale stejně se mi melodicky líbí doufám, že se bude líbit i vám ;)

Pár tipů na film ;)

21. května 2011 v 14:58 | Little vampire |  Celebrity
No takže dneska sem dám pár tipů na co by jste se mohli koukat jako na film , protože já nevím někdy sama na co se koukat, tak tady jich pár je....
Lemony Snicket:Řada nešťastných příhod:
Rodinná černá komedie Řada nešťastných příhod byla natočena podle knih Zlý začátek, Nouzový výtah a Ohavná pila vypravěče Lemony Snicketa. Film plný originální směsi inteligence, ironie a humoru okouzlí nejen mladé diváky.
Příběh pojednává o třech dětech a jejich více než pozoruhodné životní cestě. Přes ztrátu rodičů přes sled tajemných okolností se sourozenci Baudelairovi navzájem naleznou na cestě nádherných překvapení a katastrofálních nezdarů při pátrání po domově. To vše pod dohledem nového poručníka - lstivého, vychytralého strýce Olafa, který je ochoten udělat cokoliv, aby získal jejich dědictví. A to opravdu cokoliv. Avšak děti se mohou spolehnout na svou přirozený důmysl, vynalézavost, vtip a v neposlední řadě na nezkrotná kouzla. Toto jim všem pomůže objevit, že pokud drží pospolu, tvoří rodinu . domov.

Dreamworks Pictures a Paramout Pictures představují ŘADU NEŠŤASTNÝCH PŘÍHOD, film pod režijní taktovkou Brada Silberlinga (Casper, Město andělů), film s hvězdným obsazením (Jim Carrey, Meryl Streep, Emily Browning (Loď duchů), Liam Aiken (Listopadová romance)). Scénář napsal Robert Gordon, o produkci se postarali Duncan Kenworthy, Tim Bevan a Eric Fellne
Harry Potter A relikvie smrti 1.část:
Jelikož Harry bude mít za chvíli 17 let, a tím se stane v kouzelnickém světě dospělým, ztratí se ochrana, kterou mu poskytoval dům Dursleyovi. Fénixův řád sa ho přesto rozhodne přemístit na jiné místo, což se jim s nemalými problémy i podaří.Harry se spolu s Ronem a Hermionou rozhodne odejít ze školy, v níž se novým ředitelem stal Snape , a pokračovat v hledání viteálů. Lord Voldemort však tiež nelení a postupne si podmaňuje celý kouzelnický svět a vytváří policejní stát, v němž člověk už nemůže věřit nikomu. Voldemort pokračuje v tom, co kdysi začal a znovu se začínají pronásledování "humusak", "zrádců krve" a mudlů. Jediný kdo to může zastavit je Harry Potter.
Narnie:Plavba jitřního poutníka
Edmund a Lucinka, dvě nejmladší z dětí Pevensieových tráví prázdniny u svých příbuzných společně se svým nesnesitelným bratrancem Eustacem. Často tu vzpomínají na Narnii a na dobrodužství, které tam zažili, když jednoho dne z ničeho nic ožije obraz lodi, který visí v Lucinčině pokoji a oni se skrz něj dostávají zpátky do Narnie. Bohužel i s bratrancem Eustacem. Z moře, kam se pomocí obrazu přenesly, je zachraňuje král Kaspian desátý, kterému děti v předchozím díle, společně se sourozenci Petrem a Zuzanou, pomohly ke královskému trůnu.

Nyní se mladý král na své lodi s podivným názvem Jitřní Poutník vydává splnit svou přísahu a najít sedm ztracených lordů z Narnie, kteří se kdysi dávno ztratili během nebezpečné výpravy. Pevensieovi si samozřejmě takové dobrodružství nemohou nechat ujít, jsou štastni, že jsou zpět v kouzelném království a tak opět stanou po Kaspianově boku a plují s ním podél nebezpečných ostrovů, ale také přátelskými vodami a všude zažívají veliká dobrodužství. Na konci své cesty stanou až na samém konci světa…

Film Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka je filmovou adaptací třetího dílu slavné knižní série spisovatele C.S. Lewise. Letopisy Narnie se řadí mezi klasiku v oblasti dětské literatury a jsou autorovým nejznámějším dílem. Přeloženy byly do více než 47 jazyků a po celém světě se prodalo přes 100 milionů výtisků. Filmové adaptace prvních dvou dílů - Lev, čarodějnice a skříň a Princ Kaspian byly uvedeny v letech 2005 a 2008, přičemž celosvětové tržby za oba díly přesáhly 1,1 miliardy dolarů. Ve filmu Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka se kouzelné království poprvé představí ve 3D.
Stmívání:
Film podle knižní předlohy od Stephenie Meyerové se na plátně kin objeví 21.11.2008 v USA a České Republice

Sedmnáctiletá Isabella "Bella" Swanová se stěhuje do deštěm zmáčeného městečka Forks,ve státě Washington. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější místo - až do doby, kdy potká tajemného a velmi pohledného studenta místní školy Edwarda Cullena , který obrátí její život vzhůru nohama. Do Bellina příjezdu totiž Edward a celá jeho rodina úspěšně tajili před obyvateli městečka Forks svou dlouhou upírskou historii.

Ale ani teď není nikdo v bezpečí, ani Bella, člověk, který je Edwardovi nejdražší a on by pro ni udělal cokoliv. Do městečka Forks se totiž blíží trio upírů (Victoria, James a Laurent)pro které je Bella pouze kořist.

Obrázek k seriálu

20. května 2011 v 18:45 | Little vampire |  Celebrity


Nový seriál

20. května 2011 v 18:41 | Little vampire |  Celebrity
Jak jste si mohli všimnout, tak jednička začala vysílat nový seriál. Jmenuje se 4Tenns. Jak asi už každý je to o 8 dospívajících mladých lidech, který studují první ročník na Gymnázium. Každy tam má své místo, jako třeba Paty Pelikánová. To je třeba hodně dobrá imitace panenky od matela. V prvním díle hodně vystupovala jedna ze třídy, Míša. Jelikož má ráda svoje prkno tak by za něj nic nevyměnila. Takže kvůli prknu jí málem zajede auto a jelikož s tím nechce zatěžovat mámu, tak jí vyndala z mobilu baterku. No a jak je to stašně nebezpečné když rodič na něco příjde. Takže její máma to zjistila a prkno jí zabavila. Mezitím se pro Milana chytala párty a objevil se komiks od Ducha školy. Míša tedy byla na Milana naštvaná, protože si myslela, že to Milan kreslil, ale on přitom nic neudělal. Míša se nakonec na mámu naštve a uteče z domova. Schovává se ve skate parku, protože jinak by na to mohl někdo přijít. Milan si jí, ale jednoho dne všimne a tak jí přinese bundu a svačinu. Nakonec se moc už na Milana nezlobí, ale Milan se moc na tu oslavu netěší, protože je to prý skandal, ale jeho sestřenice Dajá si myslí něco jiného. Když párty začala tak si Paty Peliánová začala dovolovat na holku Milanova bráchy, protože toho bráchu chce dostat. Párty skončí sice celkem dobře, ale Dajy babička nakonec skolabuje. Takže jak se to tak vezme tak to skončilo dobře nebo špatně.... Dneska v pátek je další díl bude to o Daje.

Death me?

20. května 2011 v 18:25 | Little vampire |  autoři blogu
Zdravím...... Takže kdo by to byl řek, že je strašně nebezpečný, že když mám špatnou známku, táta o tom neví a najednou se mi začne hrabat ve věcech. No jo proto nejsem moc na počítači, teď jsme píšu od babičky(myslím to tak, že jsme u babičky :D) Takže můj táta našel žákovskou kdo by to byl řek, žev tašce která byla bezpečně zavřená, ale muj tata ma ve mě asi hodně velkou důvěru a proto se mi asi v tašce hrabal.... Mám vážně štěstí, že mám tak velkorysou babičku, která mě na ten počítač pustí a neřekne to mému hodně moc cholerickému otci, protože kdyby se to on dozvěděl jsme vážně mrtvá. Jak se říka Punk not Death ja bych byla hodně brzo death..... :// Takže z toho vyplívá hodně dobře schovat žakovskou ze špatnými známkami, jinak budu death

Vysvětlení

20. května 2011 v 6:17 | Little vampire |  autoři blogu
Ahoj....Ahoj.... Já vím, že tady poslední dobou nebyla nějak extra mooc zajímavé članky, ale to se někdy stáva ne? :D Já jsme sem nepsala prostože mám plné ruce práce z jednou knížkou(pochopitelně, že bude tady na blogu) No potom jsme se rozhodla ještě nějak krutě zakončit Blood Love tak proto nemám nějak moc extra času a je to taky tím, že mám nějaky problémy a podobně takže jenom chci říct změna je život, takže mě prosím neukamenujte za ten nový dess, protože jinak by to byla smůla.... Jo a jesště jedna novinka moje spolumajitelka má už konečně doma internet, takže to znamená, že bych jí mohla dokopat k tomu, aby sem dávala nějaké články i ona a né jenom já.
Žijte v Pelke(nový pozdrav)

Nick Jonas má new holku

17. května 2011 v 20:50 | Little vampire |  Celebrity
STARS: Nick Jonas má novou holku! - foto
Jeho ex-přítelkyněmi jsou takové stars jako Miley Cyrus nebo Selena Gomez a pokud jde o slávu, nezůstává pozadu ani jeho new girl...
Jde totiž o australskou popovou zpěvačku Deltu Goodrem (26), která právě teď září v americké verzi reality show Když hvězdy tančí!

Pár byl společně spatřen už několikrát. Delta ale byla až donedávna zasnoubená, a tak nikdo nepředpokládal, že by mohlo jít o něco víc než o přátelství. V dubnu se ovšem zpěvačka po více než šesti letech se svým snoubencem rozešla, takže už nic nebrání tomu, aby se její love-story s Nickem provalila!

Naposledy byli Nick a Delta společně spatřeni, jak odchází z kina ArcLight v Los Angeles a drží se zamilovaně za ruce. Nejmladší z Jonas Brothers, který teď pracuje na své sólové kariéře, ten večer napsal na svůj twitter: "Jsem v sedmém nebi! Prožil jsem úžasný víkend..." Držíme palce, ať mu vztah s touhle star vyjde!


Lordi-Blood Red Sandman

13. května 2011 v 19:33 | Little Vampire |  Písničky

MARTIN HARICH Som na tebe závislý

10. května 2011 v 20:47 | Little vampire |  Celebrity

AAAAAAAAAAAAAAA

9. května 2011 v 17:31 | Little vampire |  Drby
No tak to snad není možný :DDD já jsem se před pár dněma stala zase a znova segrou já jsem tak ráda :)) mám dalšiho bráchu jménem Josef. Škoda, že jsme ho ještě neviděla, protože moje máma bydlí uplně ěkde jinde než já :// jo vážně někdy se to nedá zvladnout, ale co já to prostě zvládnout musím. No tak jsme se jenom chtěla podělit o tu radost co mám :)) tady je jenom jeho fotka. Doufám, že jenom já sama nemam názor že je strašně roztomylej ;)
Takže doufám, že bude tak hezkej jako já xD Jo já vím tohle znělo namyšleně, ale nebojte já nejsme. Takže doufám , že se vám můj mini brácha líbí :)) Little Vampire a hlavně žijte v míru :)

Pár Songu od Seleny

8. května 2011 v 20:02 | Little vampire |  Celebrity
Jen tak si brouzdám netem a jenom tak najedu na Selenu Gomez co tam má new a našla jsme pár songů co vůbec neznám tak se o ně jenom chci podělit takže tady jsou ;)

Brej den

8. května 2011 v 15:17 | Little vampire |  Příběhy
Brej den...
Co jsme dneska jako první zaregistrovala? No přece slunce, který se mi chce jenom dostat přes žaluzky a chce mě zbudit, ale to se mu nepodařilo, protože já jsme na to celkem vybavená :D. Mám hodně polštářů kolem sebe a to je prostě aspoň nějaká ochrana před sluncem :P stačí si ho dát přes hlavu a jedeme nebo teď spíš spíme dál. Dneska tady nebudou nějaký extra články jako včera, protože dneska musím něco ještě zařizovat, jako třeba jak si nově vyplakátovat pokoj nebo něco takovýho potom ještě musím naučit mojí spolumajitelku tohle:
Tak to není zase takovej problém jako, že se to budu muset naučit ještě já. Jo a naučit se to musíme aby jsme taky dobře ztrapňovali ty lidi co nosej funky čapku každej den. No takže jeden kluk bude našim každodenním cílem , protože ten bez čepice, ani radši nevíjde z domu :D. Potom jak jsme říkala musím si nově vyzdobyt pokoj dneska jsme, už na dveře začala psát, nebo lepit moje oblíbená slova jako je:
To je tam několikrát napsaný i nakreslený. No je bez peace bych to přece nebyla já. :)) Vážně já neříkám ahoj nebo hoj já jenom ukážu peace a každej ze školy hnedka pochopí, že ho zdravím. No dobře na rozloučenou řeknu žij v míru, ale já se většinou neloučím jenom se usměju a jdu dál. Potom to ta musím pěkně jinak vyzdobyt, protože smítvání, už mě zase tak nebere jako dřív takže většina plakátu s tím motivem půjde pryč a půjdou tam moje kresby nebo něco takového. Takže jsme jenom chtěla upozornit, že dneska tady nic moc nebude.
Takže jako vždy Live in the peace

Nechci tajit svůj vztah

7. května 2011 v 12:11 | Little vampire |  Celebrity
STARS: Selena Gomez:
Kouzelnici z Waverly pořádně vytáčí, že se s Justinem Bieberem musí neustále schovávat před dotěrnými paparazzi a nepřejícnými fanynkami.
Celý svět už sice o jejich lásce ví, přesto se ale Selena Gomez (18) a Justin Bieber (17) na veřejnosti raději objevují odděleně. Důvod? "Pokaždé, když se spolu někde ukážeme, média to šíleně nafouknou a uděljí z toho bůhvíco," vysvětluje Sel.

"Nechci svůj vztah tajit. Je mi to nepříjemné. Do háje! Je mi osmnáct, můžu si dělat, co chci, tak proč to bulvární novináři nechtějí pochopit,"
rozčiluje se star. Ráda by prý byla jako všechny ostatní holky - chodila na rande, do kina a na procházky. "Jsem prostě zamilovaná. Co je na tom špatného?"


Dalším důvodem, proč se Selena a Justin raději skrývají před veřejností a objektivy fotografů, jsou zpěvákovy fanynky. "Pokaždé, když se v médiích objevila naše společná fotka, dostala jsem stovky výhružných mailů a SMSek. Je to znepokojující a z některých jde opravdu strach," stěžuje si ještě star a dodává, že i když skrývání