I love you do not know how.... But I am a vampire....and you are anoly human.... I don´t know can control... I want your blood, but i don¨t see your die... Think it will work?

Duben 2011

Lindsay Lohan: udělala jsem spoustu chyb

28. dubna 2011 v 20:46 | Little vampire |  Celebrity
STARS: Lindsay Lohan: udělala jsem spoustu chyb - foto
Vězení a veřejně prospěšné práce, které si odpyká v márnici. Lindsay dobře ví, že není zrovna nejhodnější holka!
Lindsayn trest za poslední prohřešek zní 120 dní ve vězení a 480 hodin veřejně-prospěšných prací, které si herečka odkroutí v márnici, aby pěkně naživo (hodí se sem to slovo?) viděla, jak to dopadá, když někdo řídí pod vlivem alkoholu.
Jenže i Lindsay konečně došlo, že to, co poslední roky provádí, není zrovna košer, a že hodné holky se chovají jinak. Prý jsou to všechno 'chyby mládí', našla 'viníka'.

Jako herečka prožila svůj filmový debut už v 11 letech Disney filmem The Parent Trap. "Přijde mi, že díky tomu, v jaké jsem byla pozici už jako dítě, ve mě dostatečně neuzrálo to, abych si vážila všeho, co mám," přiznala Lindsay. "Bylo to jako uragán. Najednou je mi 24, a já jsem si doteď myslela, že se můžu jen soustředit na to, čeho chci dosáhnout, a všechno ostatní je mimo."


Zároveň přiznává, že je vyděšená z toho, jak si svým chováním, léčebnou i vězením zničila slibnou hereckou kariéru, Je ale rozhodnutá, vydobýt si své postavení zpět. Snad jí v tom pomůže role v chystané nové Mafii, kde by se měla postavit po bok Johna Travolty.

"Udělala jsem v minulosti spoustu špatných rozhodnutí a je mi jasné, že teď musím nést následky. Jsem ale bojovník a vím, že to zvládnu. Mám naštěstí dost práce, abych si mohla vybojovat svůj respekt zpět," je pevně rozhodnutá

Vanessa Hudgens - Sneakernight

25. dubna 2011 v 19:28 | Little vampire |  Písničky

Kap, Kap, Kap......

25. dubna 2011 v 19:27 | Little vampire |  Příběhy
Krev........Hm...když jenom tohle slovo slyším tak jenom vidím před sebou upíra, nebo nějakou vraždu, ale taky někdy nechápu, proč se upíří živí zrvona krví.JO já sama z vlastní zkušenosti vím, že je sladká a pekně červena ;D. Prostě krev je zvláštní jako všechny věci na, které jsme tady psala články. Krev se mi, ale zdá zatím nejlepší o čem jsme mohla psát. Když se jenom obveví může se někomu udlěta zle a někomu to třeba zase nevadí, ale někomu dokonce příjde krev přitažlivá. Jako myslím to tak, že bez ní ,,nemůžou" žít. Takhle se dostáváme jenom k vrahům.... Vrah buť vraždí s pomsty....Nebo, z toho, že ho k tomu dovedou okolnosti, jjako že se třeba hodně naštve a potom se jenom vrhne po první věci co ho napadne a hnedka začnou mlátit, nebo dokonce vytáhnou pistoli a bum a bac, ale nekdo je dokonce takový psychopati, že bez krve nemůžou žít. Jenom slyší kap,,kap, kap... a hnedka jenom vidí krev tak to je prostě totálně dostane...Musí s tím žít a musí dokonce někoho zabít, aby jenom uspokojil svoje touhy. Nic jiného, než vražda nebo krev ho neuděla šťastnějším.
Au.....Potom bác a potom prásk a pak jenom někdo padá k zemi.....Tohle se jenom stane když se ztratí hodně velké množství krve. Krev je pro nás hodně důležitá, ale když se ztratí tak jsme celkem v prdeli. No jo, ale teď se vratím k těm vrahům a tak. Jak jsme slyšela:,,Tolik lidí nezabijete z poviností, ale jenom protože vás to baví" tak to je hodně velká pravda, i když budete zabíjet jenom ,,špatný" lidi tak stejně jsou to lidi a snad si zaslouží žít né? No nic prostě krev... kap, kap, kap.....Mňam....
Little vampire

Nic....

21. dubna 2011 v 18:05 | Little vampire |  Příběhy
Když někdo řekne nic... Tak co si jenom pod tím dokážeme představit?Já osobně si jenom představím jako by vzduch, protože to je taky jako by nic, nevidím to.... A většina věcí co není vidět ani prý není. Takže teoreticky není ani láska. Tu můžeme jenom cítit uvnitř sebe, ale teoreticky vůbec není.
Většina lidi nevěří na věci co ani vidět nemůžou. Takže nikdo teoreticky nevěří ani na hlas ten jenom slyšíme, ani videt není. Prostě když mi někdo řekne nic. JEnom si představím takové to vzducho prázdno, jako, že nic tam není a nikdy tam asi nic nebude. Jenom by me taky zase zajímalo jak třeba to slovo vzniklo a proč má vlastně takový víznam. Třeba když se s někým bavím a on mi na jednou řekne ale NIC. Tak to spíš znamená jo jasně jdi spát a nebo něco podobnýho. Mám jednu kámošku, která ani na lásku nevěří. Prý to je jenom pocit , který ti vyvolá štěstí, ale tak kdo nevěří na lásku tak tomu už vážně trochu hrabe ne? Nebo si myslí, že nikdy nikdo nemůže být opravdu šťastný, ale taky já teĎka poslední dobou jsme hodně nešťastná, před pár dněma jsme KONEČNĚ sundala ty růžový brejle, asi v tohle světě se na nic nedá koukat optimisticky... :(( a takže já věřím jenom na smutek, na lásku a jenom trochu na štěstí. Prosím vás nekritizujte mě za články!! NEmám to ráda i když půjde jenom o váš názor tak ať aspoň je neutrální a ne, už ned negativní. Tohle je prostě můj názor a tak mě nechcte bejt!!
Little Vampire

Seether - Broken ft. Amy Lee

19. dubna 2011 v 13:44 | Little vampire |  Písničky

Učení je mučení

15. dubna 2011 v 12:27 | Little vampire |  Drby
Ahoj dneska vás zdravím ze školy takže žádný špatný kritiki jo? No takže jak jsme říkala škola mě moc nebaví, protože tady je to vážmě nuda... :// teďka , ale máme ajinu takže se hodně bavím a neptejte se jakto jakto, že píšu jenom tak máme volnou chvilku. Jenom posloucham písničky a utapim se v bolesti co prineslo bricho... :// aspon, že za hodinu končíme takže to bude v pohodě, jenom si potom zajít na oběd a hneda zase vypadnout. Jo a jenom se chci omluvit, že v sobotu a v neděli tady nebudou asi žádne nové članky, protože jedu na víkend pryč. Na pařbu ;) takže nevim jak se z toho v neděli budu regenerovat. Takže asi v pondělí tady bude další na téma. TAkže užijte si víkend a mějte se hezky a ještě jedno Učení je mučení, ale jenom když se musí učit ve škole. :) a ještě k tomu mě možná bude zkoušet z přirodopisu, takže by mi pomohla podpora. No takže ja vám v pondělí dodám i ten víkend jak to dopadlo, nebo možná v neděli podle toho jak se mi bude chtít :) Little Vampire žijte v míru

Diary 01(deník male školačky)

14. dubna 2011 v 18:54 | Little Vampire |  Příběhy
Ahojky tady je Little Vampire....
Dneska tak to byl dne... A teď jenom budu psát o tom co se stalo atd.A jestli tě to nezajímá tak si polib prdel vem si prášky a jdi spát!!
Takže dneska to nemohlo začít jinou věcí, než pípání budíku, protože jinak by jsme se asi nevzbudila. No jasný potom byli takový ty obviklý činosti.Bus dneska jel hodně brzo nějaký divný, jako celý den. Tak dobře tohle jsme nějak neřešila, protože tohle není zase tak divný, protože tohle je celkem obviklá věc. Jenom jedna věc byla hnedka ráno neobvykla. Najednou jsme viděla kluka, který bydlí v Janově a jel z Rychnova. Tak jsme to neřešila, ale jako by náhodou to musel být ten kluk, kterýho zrovna miluju, ale přitom ho nenávidím, prostě je to složitý povídaní a na tohle nebudu mít celej večer.No a jako, že se spolu moc nebavíme, ale tak byla jsme mu dobrá, když jsme tam byla jediná z naší školy... :// takže najednou se připlazil jako kdyby sup chtěl potravu.
Pár věcí máme společných teda ne par ono je jich hodně moc, ale jedna nác zbližuje tak nejvíc. Poslouccháme oba rock teda ho spíš milujeme :)

Jako obvikle jdu trochu pd tématu, ale to může být tak jedno ne?Takže jsme se normálně bavili. Sice jenom asi 10 minut, ale pro mě to byla výhra, protože se semnou jinak moc nebaví. Takže najednou se začala blížit zastávka. KDe jsme zrovna měli vystupovat. Jenom co se blížila přestával trochu mluvit. Jenom co jsme vystoupili tak jenom řekl tak zatím ahoj a šel potom sám. Takže tohle byla jedna prazvláštní věc. Jenom co příjdu do školy u skříněk na mě někdo čeká. Zase to byl ten kluk co se semnou baví jenom trochu. Koukal jsme se na něj a hnedka jsme se ho musela zeptat co tam dělá, když se spolu nebavíme. Tak se jenom umál a šel pryč. Tak jsme potom čekala na kamošku, protože ta bydlí blízko školy tak nemusí jezdit autobusem. Takže jenom co přišla nastala první hodina což byla Ajina, ale ja jí mam hodně ráda, ale zrovna jsme měli psát test tak to nebylo moc pozitivní, ale já si věřím myslím si že by to tak na 2 mohlo být. Zakže tohle byla jenom první hodina, ale jinak se už ve škole nic zvláštního nestalo, ale když jsme končili, zase ten kluk dobře ja mu budu řikat jak se jmenuje jmenuje se Jenda Kotek. Takže on tam čekla i když on nekončil. Usmál se na mě zase. Panebože co tam děla říkala jsme si v duchu. Jenom jsme kolem něj prošla, ani jsme si ho nevšímala. Takže jsme se usmála taky on taky a potom zase šel do třídy. Prostě se Jenda na ten den choval moc divně. Moje kroky zase a znovu směřovaly na na zastávku. Potom jsme jela domů. Nebylo zase tak divné, že nikdo není doma, protože jsme končili v 11:40 takže to nebylo tak neobvyklé. No potom jsme proseděla asi 30 minut na počítači poslouchala jsme muziku. Potom mi jenom zazněl mobil a zase Jenda ať prej jdu dolů, nebo co. Tak jsme šla. Koukla jsme se radši oknem, kdyby tam náhodou nebyl, ale on tam byl. V tu chvíli bych mu možná řekla debile, ale nudělala jsme to. No takže jsme šla dolů. Tam jsme chvíli kecali. On musel potom zase jít. Kecali jsme asi tak 3 hodiny než usoudil, že je trochu zima, a že vlastně musí domů. Šla jsme zase domů potom jsme se musela učit asi na 3 předměty, protože je to hrozný ta škola a do toho moje problémy a potom ještě puberta suuupeeerrr. No nic takže teĎ píšu a nic víc se nastalo takže tohle vám napsala Little Vampire(tento příběh je smyšleny) takže kdo mě zná moc dobře neberte to vážně jenom jsme se potřebovala vypsat :) Žijte v míru :) A tady je ještě jedna písnička na zvednutí nálady:
Paramore-Born for this :)


Nejaky novinky

14. dubna 2011 v 18:23 | Little Vampire |  Drby
http://www.evropa2.cz/player2011/teenagerock/
ahoj tak tuhle stránku jsme nedávno objevila teda přesně asi před 2 dněma. Hraje se tady jenom rock takže tahle stránka není pro žádný popiny nebo šamponky takže jestli chceš navštiv, ale vážně jenom pro rockery :)

Demi Lovato v soutěži X faktor

12. dubna 2011 v 20:50 | Little vampire |  Celebrity
STARS: Demi Lovato v soutěži X Factor - foto
Bude soutěžící, porotkyní nebo účinkující?
Soutěžit v X Factoru hvězda filmů Camp Rock nebude, o práci v porotě a na pódiu se ovšem jedná!

K tomu, aby Demi (18) získala roli porotkyně, má ale jen malou šanci. Tvrdí to alespoň zdroj z produkčního týmu světoznámé soutěže s tím, že hlavním důvodem je zpěvaččin věk: "Byl jsem na schůzkách s Demi a musím říct, že je velmi sympatická, ale porotkyní se pravděpodobně nestane. Soudit někoho v osmnácti letech by asi nebylo divácky moc úspěšné!"

Zdroj, který chtěl zatím zůstat v utajení, ale uvedl, že post účinkující má Demi téměř jistý: "Chceme, aby vystoupení v X Factoru bylo považováno za její oficiální návrat na scénu. Ještě nevíme, kolik písniček Demi zazpívá a jak celý díl, ve kterém vystoupí pojmeme. Jsme ve fázi dolaďování detailů."

Demi se vrátila v lednu z psychiatrické léčebny, kam se dostala na podzim loňského roku po rozchodu s Joe Jonasem a po incidentu z jednou z tanečnic koncertního turné Camp Rock!

Jsem v nesnázích....

12. dubna 2011 v 20:47 | Little vampire |  autoři blogu
Tak to je něco..... Tohle jsme vážně nečekala, zamilovat se? A já tak tohle vážně nemám moc v popisu práce. Prosím vás ani nevím jestli je to láska to je strašně neskutečný pocit. Skoro nemůžu spát, musím pořád myslet na jednu tvář a přitom na něj ani myslet nechci. To není fér.... ja vím teď si budete myslet proč se lituju, kvůli tomu, že jsme zamilovaná? No jo, ale já jsme trochu zvláštní, nejsme divná, ale jsme jiná. Prostě jsme nikdy necítila takovou hlubokou lásku. Tohle je pro mě prostě neznámý pocit..... Nevíte jak se ho třeba můžu zbavit? Tak to ne....... ://
Little vampire(sad)

Barvy

11. dubna 2011 v 6:56 | Little vampire |  autoři blogu
Ahoj zase a znova :)
Barvy....Tak to je něco unikátního. Nikdo neví kde se ty barvy vzali? Teda ja aspon ne. Treba deti se většinou ptají: ,, Proč je nebe modré?" nebo ,,Proč je sluníčko žluté?".Tak na to mám kdyžtak odpovědět jak? No s tím nebem je to hodně jasné. Přece se odraží od vody a proto má zbarvení modré. Jak mám, ale třeba odpovědět na stromy, že mají zelené listí to nám nikdy ve škole neříkali.
Tak tohle nás vážně asi nenaučí....Ale třeba by mě taky zajímalo proč se třeba bílí, říka bíla? To asi taky nikdo neví, když jsme se ptala rodiču nevěděli, spiš asi ani vědět nepotřebovali, nebo nechtěli. Stejně nejlepší barvy jsou podzimní. Prostě takové veselé, které se přenášejí z léta. Ty jsou taky moc hezké, ale stejně se mi nejvíc líbí barvy podzimu. To je nejvíc obsáhlejší období co se týče barev. Zima tam moc barev taky není. Třeba jaro to, už je trochu víc obsáhlejší, nebo léto, ale stejně mě se nejvíc líbí prostě podzim. Jo a ještě je zvláštní, že každý má svojí oblíbenou barvu. Třeba proč tak uvažuje, že se vybral zrovna tu barvu? Já mám nejradši fialovou a z tohoto důvodu:
Když jsem byla na prázdninách u mámi v Německu tak tam měli hodně dobrý hudební pořad. Tak si mi tam jenom na pár dní začal líbit Justi (ble ted už). Prostě jsme se o něm dočetla, že má ráda fialovou. Já se jí taky začala žrá, i když manie s Justinem pominula, tak já jí mám za nejlepší do teď. Nebo mám ještě ráda černou, ale ta se mi líbí až jako druha.
Nebo taky jak jsem byla u toho podzimu. Taky jak se mi líbí ty barvy. Tak na podzim se přeci hodně nosí fialová ;D tak proto jí mám ráda hlavně podrim nosí se hodně moje oblíbená barva, ale taky nevím proč se nějaká barva může nenávidět. Všechny barvy by si měli být rovny, ale znám lidi dokonce jsou to mojí kamarádi, který nemají prostě rádi nějakou určitou jednu barvu. Jedna moje kamoška nemá ráda růžovou, jako ja jí taky moc nemusím, ale neříkam o nic zlýho. Takže tohle je můj názor na barvy, ale počkat ještě na něco jsme přišla.
Proč jsou kytky taky zbarvené? Jenom aby nám dávali na jaře nějakou náplň? Asi to si můžu jenom myslet, aby jsme nemusela pátrat někde v přirodopisu ja si radši myslím , něco co není možne.
Tohle je jenom MUJ osobní názor na barvy. Měj si jiný, ale mě to prosímtě nějak nevitkni, protože tohle je moje a ne TVOJE. Little Vampire :)

Coraline Soundtrac

10. dubna 2011 v 9:49 | Little vampire |  Příběhy
Tohle je jenom pár písniček z Coraline a svět za tajemnýmy dveřmi. Těch písniček je víc, ale tohle je spíše jenom jako ochutnávka na ten film :) je celkem hodně dobrý :) tady je ještě upoutávka.

Evanescence-My Immportal

9. dubna 2011 v 11:13 | Little vampire |  Písničky
Sice tahle písnička není moc známá, ale mě se hodně líbí :) takže jestli budeš mít náladu tak si jí poslechni a napiš názor :)) jo a ještě tahle písnička ti může trochu zvednout náladu :)
Little Vampire

Justin-Zapalil svoji mame vlasy

8. dubna 2011 v 6:45 | Little vampire |  Celebrity
STARS: Justin Bieber zapálil mámě vlasy - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Chybělo jen malinko a návštěvníci sobotního (2.4.) koncertu v berlínské O2 Worl aréně mohli na vlastní oči zažít tragédii!
Stejně jako kamkoli jinam, i na koncert do Německa doprovodila Justina jeho máma Pattie Mallette. A protože zrovna v den show měla narozeniny, zpěvák se rozhodl, že jí přichystá překvapení! Pozval ji na pódium, přinesl dort a s celým sálem začal zpívat Happy Birthday! Když se ovšem Pattie nad sladkou pochoutku naklonila, že sfoukne svíčky, začaly jí hořet vlasy.

Naštěstí to bylo jen pár slabých pramínků, kterých si ovšem bystrý Justin všiml, rychle je uhasil a přidržel, než máma sfoukla všechny svíčky.

Na pódiu událost nekomentoval, jen mámě popřál všechno nejlepší a řekl: "Vždycky budu tvoje dítě, mami!" Po skončení akce ovšem Justin hned sedl ke kompu a na svůj twitter napsal: "Trochu pokažená show v Berlíně... Vzal jsem mámu na pódium, abych jí zazpíval Happy Bday a místo toho jsem jí od svíček zapálil vlasy. :-( Naštěstí jsem jí včas zachránil! :-)"

A co na to Pattie? Ta na tweetovala: "Justine, díky za dort (dost jsem se na scéně styděla) :-) A díky, žes mě zachránil! :-)"

Podraz

7. dubna 2011 v 17:18 | Little vampire
Maš nejakej´ploblem?? jestli jo a je hodne velkej, jako nekdo ti nemel dat co ty slibil??, jestli potrebujes pomoct a pritom ti nikdo nepomuze tak jenom napis do komentu nebo na e-mail malvinatyna@seznam.cz a vsechny twoje problemy budou za par dni vyrizeny
nebo vám můžu poradit já,ale sem spíš přes psychologii.kdyžtak do komentů nepište ale pište

Veci s Emily Strange

6. dubna 2011 v 19:44 | Little vampire


Peklo??

5. dubna 2011 v 20:01 | Little vampire |  Příběhy
Peklo...Tak tohle je velmi široký pojem...Každý se na to kouká uplně jinak. Kdyby jste se zeptali křesťana pod čím si představuje peklo. Hnedka by se na vás kouknul a začal by vám vyprávět o strašném utrpení ,a že tam chodí lidi jenom za trest, když udělají něco hodně špatného, ale proč se Peklo bere zase tak hodně špatně? Tak ja to neberu zase tak špatně, protože tam musí bejt přece teplo a v nebi je asi hodně zima, protože je to blízko všech počasí. Tak většinou, když řeknete normálnímu člověku peklo tak si vybaví za:
1.Kotle
2.čerty(ďabla)
3.Vydle
No prostě to celkem nechápu, kdyby někdo šel do pekla tak by přece se ani narodit znovu nemohl? To jsme sice, už u jiného náboženství, ale něco to do sebe má. Třeba v pekle je třeba jenom utrpení, ale třeba v řecké mytologii, se objevuje, že vlastně duše jde ještě nad dlouhou pouť, ale nikam nejde, ani do pekla prostě nikam jenom , že jde na nesrtelnou pouť, nebo se může znovu narodit, ale nic o pekle se tam nezmiňuje. Takže jsme došla k názoru, že jenom v křesťanství(většinou) se musí něčím děsit, aby jste se drželi těch přikázání.


OMLUVA

3. dubna 2011 v 9:39 | Little vampire |  autoři blogu
JA SE MOC A MOC OMLOUVAM!! PROTOZE JSME SEM NEPRIDAVA CLANKY BUDE TO ZASE JAKO PRED TIM