I love you do not know how.... But I am a vampire....and you are anoly human.... I don´t know can control... I want your blood, but i don¨t see your die... Think it will work?

Peklo??

5. dubna 2011 v 20:01 | Little vampire |  Příběhy
Peklo...Tak tohle je velmi široký pojem...Každý se na to kouká uplně jinak. Kdyby jste se zeptali křesťana pod čím si představuje peklo. Hnedka by se na vás kouknul a začal by vám vyprávět o strašném utrpení ,a že tam chodí lidi jenom za trest, když udělají něco hodně špatného, ale proč se Peklo bere zase tak hodně špatně? Tak ja to neberu zase tak špatně, protože tam musí bejt přece teplo a v nebi je asi hodně zima, protože je to blízko všech počasí. Tak většinou, když řeknete normálnímu člověku peklo tak si vybaví za:
1.Kotle
2.čerty(ďabla)
3.Vydle
No prostě to celkem nechápu, kdyby někdo šel do pekla tak by přece se ani narodit znovu nemohl? To jsme sice, už u jiného náboženství, ale něco to do sebe má. Třeba v pekle je třeba jenom utrpení, ale třeba v řecké mytologii, se objevuje, že vlastně duše jde ještě nad dlouhou pouť, ale nikam nejde, ani do pekla prostě nikam jenom , že jde na nesrtelnou pouť, nebo se může znovu narodit, ale nic o pekle se tam nezmiňuje. Takže jsme došla k názoru, že jenom v křesťanství(většinou) se musí něčím děsit, aby jste se drželi těch přikázání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 EndieAnn^^ EndieAnn^^ | Web | 6. dubna 2011 v 18:34 | Reagovat

Hustý a dlouuuuhý ..!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama