I love you do not know how.... But I am a vampire....and you are anoly human.... I don´t know can control... I want your blood, but i don¨t see your die... Think it will work?

Nic....

21. dubna 2011 v 18:05 | Little vampire |  Příběhy
Když někdo řekne nic... Tak co si jenom pod tím dokážeme představit?Já osobně si jenom představím jako by vzduch, protože to je taky jako by nic, nevidím to.... A většina věcí co není vidět ani prý není. Takže teoreticky není ani láska. Tu můžeme jenom cítit uvnitř sebe, ale teoreticky vůbec není.
Většina lidi nevěří na věci co ani vidět nemůžou. Takže nikdo teoreticky nevěří ani na hlas ten jenom slyšíme, ani videt není. Prostě když mi někdo řekne nic. JEnom si představím takové to vzducho prázdno, jako, že nic tam není a nikdy tam asi nic nebude. Jenom by me taky zase zajímalo jak třeba to slovo vzniklo a proč má vlastně takový víznam. Třeba když se s někým bavím a on mi na jednou řekne ale NIC. Tak to spíš znamená jo jasně jdi spát a nebo něco podobnýho. Mám jednu kámošku, která ani na lásku nevěří. Prý to je jenom pocit , který ti vyvolá štěstí, ale tak kdo nevěří na lásku tak tomu už vážně trochu hrabe ne? Nebo si myslí, že nikdy nikdo nemůže být opravdu šťastný, ale taky já teĎka poslední dobou jsme hodně nešťastná, před pár dněma jsme KONEČNĚ sundala ty růžový brejle, asi v tohle světě se na nic nedá koukat optimisticky... :(( a takže já věřím jenom na smutek, na lásku a jenom trochu na štěstí. Prosím vás nekritizujte mě za články!! NEmám to ráda i když půjde jenom o váš názor tak ať aspoň je neutrální a ne, už ned negativní. Tohle je prostě můj názor a tak mě nechcte bejt!!
Little Vampire
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sisi Sisi | Web | 21. dubna 2011 v 22:55 | Reagovat

ahojky máš pškní blog kukni se pls kemě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama