I love you do not know how.... But I am a vampire....and you are anoly human.... I don´t know can control... I want your blood, but i don¨t see your die... Think it will work?

Lindsay Lohan: udělala jsem spoustu chyb

28. dubna 2011 v 20:46 | Little vampire |  Celebrity
STARS: Lindsay Lohan: udělala jsem spoustu chyb - foto
Vězení a veřejně prospěšné práce, které si odpyká v márnici. Lindsay dobře ví, že není zrovna nejhodnější holka!
Lindsayn trest za poslední prohřešek zní 120 dní ve vězení a 480 hodin veřejně-prospěšných prací, které si herečka odkroutí v márnici, aby pěkně naživo (hodí se sem to slovo?) viděla, jak to dopadá, když někdo řídí pod vlivem alkoholu.
Jenže i Lindsay konečně došlo, že to, co poslední roky provádí, není zrovna košer, a že hodné holky se chovají jinak. Prý jsou to všechno 'chyby mládí', našla 'viníka'.

Jako herečka prožila svůj filmový debut už v 11 letech Disney filmem The Parent Trap. "Přijde mi, že díky tomu, v jaké jsem byla pozici už jako dítě, ve mě dostatečně neuzrálo to, abych si vážila všeho, co mám," přiznala Lindsay. "Bylo to jako uragán. Najednou je mi 24, a já jsem si doteď myslela, že se můžu jen soustředit na to, čeho chci dosáhnout, a všechno ostatní je mimo."


Zároveň přiznává, že je vyděšená z toho, jak si svým chováním, léčebnou i vězením zničila slibnou hereckou kariéru, Je ale rozhodnutá, vydobýt si své postavení zpět. Snad jí v tom pomůže role v chystané nové Mafii, kde by se měla postavit po bok Johna Travolty.

"Udělala jsem v minulosti spoustu špatných rozhodnutí a je mi jasné, že teď musím nést následky. Jsem ale bojovník a vím, že to zvládnu. Mám naštěstí dost práce, abych si mohla vybojovat svůj respekt zpět," je pevně rozhodnutá
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna Bee/Little girl Slečna Bee/Little girl | Web | 29. dubna 2011 v 19:59 | Reagovat

Ahojky :)
Měním blog(jsem Slečna Bee s webu svetslecnybee.blog.cz)
A byla bych ráda kdybys znovu byla moje affs-přihlas se pls :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama