I love you do not know how.... But I am a vampire....and you are anoly human.... I don´t know can control... I want your blood, but i don¨t see your die... Think it will work?

Kap, Kap, Kap......

25. dubna 2011 v 19:27 | Little vampire |  Příběhy
Krev........Hm...když jenom tohle slovo slyším tak jenom vidím před sebou upíra, nebo nějakou vraždu, ale taky někdy nechápu, proč se upíří živí zrvona krví.JO já sama z vlastní zkušenosti vím, že je sladká a pekně červena ;D. Prostě krev je zvláštní jako všechny věci na, které jsme tady psala články. Krev se mi, ale zdá zatím nejlepší o čem jsme mohla psát. Když se jenom obveví může se někomu udlěta zle a někomu to třeba zase nevadí, ale někomu dokonce příjde krev přitažlivá. Jako myslím to tak, že bez ní ,,nemůžou" žít. Takhle se dostáváme jenom k vrahům.... Vrah buť vraždí s pomsty....Nebo, z toho, že ho k tomu dovedou okolnosti, jjako že se třeba hodně naštve a potom se jenom vrhne po první věci co ho napadne a hnedka začnou mlátit, nebo dokonce vytáhnou pistoli a bum a bac, ale nekdo je dokonce takový psychopati, že bez krve nemůžou žít. Jenom slyší kap,,kap, kap... a hnedka jenom vidí krev tak to je prostě totálně dostane...Musí s tím žít a musí dokonce někoho zabít, aby jenom uspokojil svoje touhy. Nic jiného, než vražda nebo krev ho neuděla šťastnějším.
Au.....Potom bác a potom prásk a pak jenom někdo padá k zemi.....Tohle se jenom stane když se ztratí hodně velké množství krve. Krev je pro nás hodně důležitá, ale když se ztratí tak jsme celkem v prdeli. No jo, ale teď se vratím k těm vrahům a tak. Jak jsme slyšela:,,Tolik lidí nezabijete z poviností, ale jenom protože vás to baví" tak to je hodně velká pravda, i když budete zabíjet jenom ,,špatný" lidi tak stejně jsou to lidi a snad si zaslouží žít né? No nic prostě krev... kap, kap, kap.....Mňam....
Little vampire
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 yuripovidky yuripovidky | Web | 25. dubna 2011 v 19:34 | Reagovat

Fůj, nejhorší blog na světě!!!
P.S.: Píšu líp!!!
P.P.S.: Otřesný dess!!!

2 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 25. dubna 2011 v 19:43 | Reagovat

[1]: Woohoo, už to vidím na živo. :3
.. Řekla bych, článek vcelku o ničem.
Ale s těmi vrahy je to částečně pravda. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama