I love you do not know how.... But I am a vampire....and you are anoly human.... I don´t know can control... I want your blood, but i don¨t see your die... Think it will work?

Diary 01(deník male školačky)

14. dubna 2011 v 18:54 | Little Vampire |  Příběhy
Ahojky tady je Little Vampire....
Dneska tak to byl dne... A teď jenom budu psát o tom co se stalo atd.A jestli tě to nezajímá tak si polib prdel vem si prášky a jdi spát!!
Takže dneska to nemohlo začít jinou věcí, než pípání budíku, protože jinak by jsme se asi nevzbudila. No jasný potom byli takový ty obviklý činosti.Bus dneska jel hodně brzo nějaký divný, jako celý den. Tak dobře tohle jsme nějak neřešila, protože tohle není zase tak divný, protože tohle je celkem obviklá věc. Jenom jedna věc byla hnedka ráno neobvykla. Najednou jsme viděla kluka, který bydlí v Janově a jel z Rychnova. Tak jsme to neřešila, ale jako by náhodou to musel být ten kluk, kterýho zrovna miluju, ale přitom ho nenávidím, prostě je to složitý povídaní a na tohle nebudu mít celej večer.No a jako, že se spolu moc nebavíme, ale tak byla jsme mu dobrá, když jsme tam byla jediná z naší školy... :// takže najednou se připlazil jako kdyby sup chtěl potravu.
Pár věcí máme společných teda ne par ono je jich hodně moc, ale jedna nác zbližuje tak nejvíc. Poslouccháme oba rock teda ho spíš milujeme :)

Jako obvikle jdu trochu pd tématu, ale to může být tak jedno ne?Takže jsme se normálně bavili. Sice jenom asi 10 minut, ale pro mě to byla výhra, protože se semnou jinak moc nebaví. Takže najednou se začala blížit zastávka. KDe jsme zrovna měli vystupovat. Jenom co se blížila přestával trochu mluvit. Jenom co jsme vystoupili tak jenom řekl tak zatím ahoj a šel potom sám. Takže tohle byla jedna prazvláštní věc. Jenom co příjdu do školy u skříněk na mě někdo čeká. Zase to byl ten kluk co se semnou baví jenom trochu. Koukal jsme se na něj a hnedka jsme se ho musela zeptat co tam dělá, když se spolu nebavíme. Tak se jenom umál a šel pryč. Tak jsme potom čekala na kamošku, protože ta bydlí blízko školy tak nemusí jezdit autobusem. Takže jenom co přišla nastala první hodina což byla Ajina, ale ja jí mam hodně ráda, ale zrovna jsme měli psát test tak to nebylo moc pozitivní, ale já si věřím myslím si že by to tak na 2 mohlo být. Zakže tohle byla jenom první hodina, ale jinak se už ve škole nic zvláštního nestalo, ale když jsme končili, zase ten kluk dobře ja mu budu řikat jak se jmenuje jmenuje se Jenda Kotek. Takže on tam čekla i když on nekončil. Usmál se na mě zase. Panebože co tam děla říkala jsme si v duchu. Jenom jsme kolem něj prošla, ani jsme si ho nevšímala. Takže jsme se usmála taky on taky a potom zase šel do třídy. Prostě se Jenda na ten den choval moc divně. Moje kroky zase a znovu směřovaly na na zastávku. Potom jsme jela domů. Nebylo zase tak divné, že nikdo není doma, protože jsme končili v 11:40 takže to nebylo tak neobvyklé. No potom jsme proseděla asi 30 minut na počítači poslouchala jsme muziku. Potom mi jenom zazněl mobil a zase Jenda ať prej jdu dolů, nebo co. Tak jsme šla. Koukla jsme se radši oknem, kdyby tam náhodou nebyl, ale on tam byl. V tu chvíli bych mu možná řekla debile, ale nudělala jsme to. No takže jsme šla dolů. Tam jsme chvíli kecali. On musel potom zase jít. Kecali jsme asi tak 3 hodiny než usoudil, že je trochu zima, a že vlastně musí domů. Šla jsme zase domů potom jsme se musela učit asi na 3 předměty, protože je to hrozný ta škola a do toho moje problémy a potom ještě puberta suuupeeerrr. No nic takže teĎ píšu a nic víc se nastalo takže tohle vám napsala Little Vampire(tento příběh je smyšleny) takže kdo mě zná moc dobře neberte to vážně jenom jsme se potřebovala vypsat :) Žijte v míru :) A tady je ještě jedna písnička na zvednutí nálady:
Paramore-Born for this :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se vám náš blog?

ano
potřebuje vylepšit,

Komentáře

1 Lola L Lola L | Web | 14. dubna 2011 v 20:58 | Reagovat

Ahojky,máš nádherný design,fakt hezuuuuuuuuu... Akorát bych zmenila barvu písma ta modra nejde absolutne videt...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama