I love you do not know how.... But I am a vampire....and you are anoly human.... I don´t know can control... I want your blood, but i don¨t see your die... Think it will work?

Demi Lovato v soutěži X faktor

12. dubna 2011 v 20:50 | Little vampire |  Celebrity
STARS: Demi Lovato v soutěži X Factor - foto
Bude soutěžící, porotkyní nebo účinkující?
Soutěžit v X Factoru hvězda filmů Camp Rock nebude, o práci v porotě a na pódiu se ovšem jedná!

K tomu, aby Demi (18) získala roli porotkyně, má ale jen malou šanci. Tvrdí to alespoň zdroj z produkčního týmu světoznámé soutěže s tím, že hlavním důvodem je zpěvaččin věk: "Byl jsem na schůzkách s Demi a musím říct, že je velmi sympatická, ale porotkyní se pravděpodobně nestane. Soudit někoho v osmnácti letech by asi nebylo divácky moc úspěšné!"

Zdroj, který chtěl zatím zůstat v utajení, ale uvedl, že post účinkující má Demi téměř jistý: "Chceme, aby vystoupení v X Factoru bylo považováno za její oficiální návrat na scénu. Ještě nevíme, kolik písniček Demi zazpívá a jak celý díl, ve kterém vystoupí pojmeme. Jsme ve fázi dolaďování detailů."

Demi se vrátila v lednu z psychiatrické léčebny, kam se dostala na podzim loňského roku po rozchodu s Joe Jonasem a po incidentu z jednou z tanečnic koncertního turné Camp Rock!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama