I love you do not know how.... But I am a vampire....and you are anoly human.... I don´t know can control... I want your blood, but i don¨t see your die... Think it will work?

Barvy

11. dubna 2011 v 6:56 | Little vampire |  autoři blogu
Ahoj zase a znova :)
Barvy....Tak to je něco unikátního. Nikdo neví kde se ty barvy vzali? Teda ja aspon ne. Treba deti se většinou ptají: ,, Proč je nebe modré?" nebo ,,Proč je sluníčko žluté?".Tak na to mám kdyžtak odpovědět jak? No s tím nebem je to hodně jasné. Přece se odraží od vody a proto má zbarvení modré. Jak mám, ale třeba odpovědět na stromy, že mají zelené listí to nám nikdy ve škole neříkali.
Tak tohle nás vážně asi nenaučí....Ale třeba by mě taky zajímalo proč se třeba bílí, říka bíla? To asi taky nikdo neví, když jsme se ptala rodiču nevěděli, spiš asi ani vědět nepotřebovali, nebo nechtěli. Stejně nejlepší barvy jsou podzimní. Prostě takové veselé, které se přenášejí z léta. Ty jsou taky moc hezké, ale stejně se mi nejvíc líbí barvy podzimu. To je nejvíc obsáhlejší období co se týče barev. Zima tam moc barev taky není. Třeba jaro to, už je trochu víc obsáhlejší, nebo léto, ale stejně mě se nejvíc líbí prostě podzim. Jo a ještě je zvláštní, že každý má svojí oblíbenou barvu. Třeba proč tak uvažuje, že se vybral zrovna tu barvu? Já mám nejradši fialovou a z tohoto důvodu:
Když jsem byla na prázdninách u mámi v Německu tak tam měli hodně dobrý hudební pořad. Tak si mi tam jenom na pár dní začal líbit Justi (ble ted už). Prostě jsme se o něm dočetla, že má ráda fialovou. Já se jí taky začala žrá, i když manie s Justinem pominula, tak já jí mám za nejlepší do teď. Nebo mám ještě ráda černou, ale ta se mi líbí až jako druha.
Nebo taky jak jsem byla u toho podzimu. Taky jak se mi líbí ty barvy. Tak na podzim se přeci hodně nosí fialová ;D tak proto jí mám ráda hlavně podrim nosí se hodně moje oblíbená barva, ale taky nevím proč se nějaká barva může nenávidět. Všechny barvy by si měli být rovny, ale znám lidi dokonce jsou to mojí kamarádi, který nemají prostě rádi nějakou určitou jednu barvu. Jedna moje kamoška nemá ráda růžovou, jako ja jí taky moc nemusím, ale neříkam o nic zlýho. Takže tohle je můj názor na barvy, ale počkat ještě na něco jsme přišla.
Proč jsou kytky taky zbarvené? Jenom aby nám dávali na jaře nějakou náplň? Asi to si můžu jenom myslet, aby jsme nemusela pátrat někde v přirodopisu ja si radši myslím , něco co není možne.
Tohle je jenom MUJ osobní názor na barvy. Měj si jiný, ale mě to prosímtě nějak nevitkni, protože tohle je moje a ne TVOJE. Little Vampire :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naty Naty | Web | 11. dubna 2011 v 9:17 | Reagovat

Nebe je modré, protože se odráží od vody? Jde o lom slunečních paprsků od kapiček či kristalků. Proč jsou listy zelené? Promiň, ale já se musim smát...

2 Naty Naty | 12. dubna 2011 v 13:14 | Reagovat

Je mi líto, řekla jsem svůj názor, nekritizuji ani nesoudím druhé, to mi  není dáno. Kritizovat, soudit můžeme jen sami sebe. Neřiďte se příslovím: "Podle sebe soudím tebe"!!! Mimochodem to, co jsem napsala o lomu slunečního světla od kapky vody či kristalků, je fakt, tak vznikají různé barevné-světelné efekty (jako duha).

3 hádej kdo? hádej kdo? | Web | 13. dubna 2011 v 15:51 | Reagovat

barva vlastně ukazuje chemický složení
a to v jakym je ta věc prostředí.protože těžko bys na poušti hledala zelenej písek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama