I love you do not know how.... But I am a vampire....and you are anoly human.... I don´t know can control... I want your blood, but i don¨t see your die... Think it will work?

Čj-sloh líčení

16. března 2011 v 20:20 | Little vampire |  Příběhy
Takže chci se dneska podělit o jednu práci kterou jsme psala dneska o hodině a dostala jsme z ní za 1 :)
Moje nejmilejší věc?Není to ani přívešek nebo počítač, ba ani dokonce nějaký prstýnek či šperk.Je to kniha, kterou jsme dostala asi před rokem. Jmenuje se: Upíří Deníky. Byl to pozdní dárek k mému svátku. V té době jsme zrovna zbožňovala upíry. No dbrá, zbožňuji je ještě teď. Byla jsem velmi překvapená. Tu knížku jsme před tím nikde neviděla.
S tou knížkou mám celkem velký citový vztah. Pomohla mi hodně, z depresivního období. Jak někdy říkam, knížka ti pomůže.Je zajímavé, že jí to nikdy nemusíte vracet. Dokázala jsme díky ní pochopit nějaké lidi jak se chvají. Třeba jsem pochopila, proč holky chtějí být oblíbené. Chtějí jenom někomu dokázat, že na to mají, ale přitom to nedokazují sobě. Pochopila jsme, že je skoro všechno možné, například: obětovat se pro lásku, věřit v něco, co není možné. Knížka ve mě vyvolává pocity dobré, vždy se citm lépe a je pro mě celkem velkou inspirací.Bez ní bych byla na dně, ale teď jsme pořád nad vodou.
Tohle bych přála každému zažít, aby veděl vůbec, co je to láska, nebo co je to kamarádství a naděje.Psala jsme o ní jenom kvůli tomu, že kdyby byla živá,hodně bych jí dlužila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smiley s.r.o Smiley s.r.o | Web | 17. března 2011 v 16:37 | Reagovat

Povedený!!

2 wtd wtd | 27. března 2011 v 16:03 | Reagovat

hmmm

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama