I love you do not know how.... But I am a vampire....and you are anoly human.... I don´t know can control... I want your blood, but i don¨t see your die... Think it will work?

1.Kapitola Blood Love

17. března 2011 v 20:26 | Little vampire |  Příběhy

Jednou z rána jsem šla vynést odpadky.Uviděla jsem kluka.Byl pro mě jako anděl.Byl úplně krásný.Měl bílou pleť a černé vlasy a ještě k tomu černé oblečení.Usmála jsem se na něj.On můj úsměv opětoval.Byla jsem jako v nebi.Jediná chybička na něm nebyla znát.Byl to prostě anděl seslán z hůry.Byla jsem vzrušená napjetím.Co se bude dít dál.Když ke mně přistoupil blíž.Zadíval se mi jenom do očí.
,,Ahoj já se jmenuji Erik"řekl mi svým hlubokým , ale při tom něžným hlasem.Zadívala jsem se na něj jako kdyby jsem nevěděla co mu mám říct.Ztratila jsem se ve své mysli.
,,Ahoj já jsem Elena"odpověděla jsem a měla jsem úsměv pořád na tváři.Jenom jsem se možná trochu ztrapnila , protože jsem pořád držela pytel z odpadky a jenom jsem s ním jako by mávala.Ani jsem si to neuvědomila , protože když se na mě kouknul tak jsem na všechno zapomněla.
,,Nechtěla jsi náhodou něco vyhodit?"zeptal se mě jako kdyby jsem byla úplně blbá.Já jsem se jenom zakoukala na ten pytel odpadků a vzpomněla jsem si sama , že ano.Tak jsem otevřela víko od popelnice a hodila jsem tam odpadky.Jenom jsem si myslela:,,Sakra tak krásný kluk a já se musím tak ztrapnit!".Potom jsem se koukal do země a jenom jsem se na něj koukal a měla jsem výraz jako Ahoj já radši už půjdu.Byla tady ještě jedna divná maličkost.Byl moc rychlí na to aby já jsem vůbec došla ke dveřím.Hned co jsem šla tak jsem ho viděla před sebou.
,,Kam to jdeš?"zeptal se mě a koukal se na mě jako štěně když něco chce.
,,Já už musím jít domů vidíš kolik je hodin?"ukázala jsem mu hodinky , ale tam bylo jenom půl druhý.
,,Vždyť je teprve půl druhý tak jako nemůžeš jít někam semnou tak jak myslíš ty se mi líbíš a chtěl jsem tě někam pozvat , ale jak myslíš já pro tebe asi moc dobrý nejsem , ale tak co já si můžu najít jinou sice nebude tak hezká jako ty , ale někam semnou půjde"řekl a já jsem se na něj pořád musela koukat a jak jsem se na něj tak koukala uviděla jsem jenom v jeho očích jak naléhá nad tím aby jsem s nim někam šla , ale já jsem nevěděla jestli to mám udělat , protože jsem věděla , že tyhle známosti na rychle moc nefungují.Pořád jsem , ale v jeho očích viděla to , že já s ním někam jít , ale tak kam by jsme šli?Jsem si jen tak pomyslela.Jenom jsem vytáhla z kapsy telefon.Napsala jsem tátovi sms , že jdu na chvíli jenom ven.
,,No a jako kam chceš jako jít?"zeptala jsem se ho a nahodila jsem výraz jako vo co jako jde.
,,Já nevím tak co třeba do pizzerky na pizzu?"zeptal se mě a jen tak pokrčil rameny.
,,Já bych řekla , že se v pizzerie děla pizza , ale to nevadí"jenom jsem se usmála a trochu se začala smát.
,,Čemu se jako směješ můžeš mi to vysvětlit?"kouknul se na ní jako kdyby jako už nikdy neměl smysl pro humor.
,,Já?já se směji jenom tomu , že vypadáš , že nevíš , že se děla pizzerii pizza"jenom jsem se tak letmo usmála a pohledla jsem mu do oči.On se mi také podíval do očí.Najednou to bylo jako kdyby jsem se jenom pohledem očí spojili naše myšlenky.Jenom jsem slyšela v jeho hlavě.
,,Ta je ale krásná doufám , že to nebude jako minule".
Řekla jsem si jenom no tak má za sebou asi hodně moc zlomený srdce.No tak jsem ho vzala za ruku.Jeho ruka byla studena.Bylo jako sice 10 stupňů , ale tak studené ruce nemela ani moje babička když bylo 5 stupňů pod nulou.
,,Proč máš tak studené ruce?"zeptala jsem se ho a nechápavé jsem zakroutila hlavou.
,,Já?No protože jsem hodně zimořivej a je mi hodně zima i když je tolik stupňů máme to v rodině"sice jsem se na něj koukal jako , že mu to věřím , ale trochu ve mne neumí cist.Jenom mě vzal za ruku a šli jsem směrem do pizzerky.Jenom jsem se usmála a koukla jsem se do nebe.Došli jsme k pizzerie.Sedli jsem si ke stolu hnedka u okna.
,,Takže ty jsi tady nový jinak by jsem tady takového hezkého kluka viděla ne?"
,,Já jsem se přistehoval asi před pár dny a chodím na místi základku"
,,Já sem na základku chodím taky a kde bydlíš?"
,,No bydlím hnedka naproti tobě a neboj já vím kde bydlíš když jsi tam šla vynést odpadky".
,,Tady máte jídelní lístky"hekla servírka která se skoro vmísila do našeho rozhovoru.
,,Je dekujeme"řekli jsme najedno s Erikem.Servírka za par vteřin zase odešla.Jenom jsem nakoukla do lístku a hned jsem věděla co si dam jako vždycky pizzu Havaj moje oblíbená.
,,Tak co si daš Eleno?"
,,No já si dam nejspíš Havaj moje oblíbena pizza"
,,Jo tak to by jsem mel taky zkusit takže dvě Havaje"řekl jenom servírce a ještě prosím něco k piti třeba kolu?"kouknul se na mě já jsem jenom přikývla.
,,Jak jenom vis co já chci?"
,,No já v tobě umím cist jsi celkem obsáhla knížka , ale velmi záhadná a mas hodně stránek většina lidi co jsem potkal tak jsem hned na první pohled viděl jenom par stránek , ale ty mas aspoň tak 100 stránek jiný mají asi jenom 10 stránek jsi hodně jedinečná a proto se mi tak líbíš"řekl to takovým něžným hlasem.Za par vteřin co to Erik dořekl tak přinesli pizzu a piti.Nejzábavnější bylo se koukat na to jak Erik ji.Teda aspoň myslím , že to dělal nachval.
,,Tak a kam půjdeme Teď když nás z pizzerie vyhodili kvůli tomu ze papáš tak zvláštně"
,,No tak já nevím třeba by jsme mohli jit až zítka spolu do školy , ale já nyní už musím jit."řekl a kouknul se na mě fakt smutně.
,,A doprovodíš mě aspoň domu?"zeptala jsem se a koukla na něj jako male dítě.
,,No já půjdu kolem takže by jsme měli stejně společnou cestu"
Vzal mě za ruku.Povídali jsem si celou cestu.Když jsme byli před domem tak jsem ho jenom políbila a šla jsem do domu.Jen co jsem odemkla dveře.Táta na mě jako kdo je ten kluk , že se sním nemám co líbat.Já jsem jenom pokrčila rameny a šla jsem nahoru do svého pokoje.Jenomže jsem nevěděla na Erika Facebook a tak jsem se musela dozvědět to co hned chci vědět!
,,Otče já jdu jenom vynést odpadky a hned jsem tady"a hned jsem šla dolů.
,,Ale odpadky jsi vynášela ráno"řekl táta , ale já jsem už byla dávno pryč.Šla jsem jak mi Erik říkal , že bydlí hned naproti.Tak jsem tam zaťukala.Nikdo nešel otevřít.Tak jsem zvonila.To už nejspíš někdo slyšel.Otevřel nejspíš Erikův táta nebo co to bylo.
,,Dobrý den je Erik doma?"zeptala jsem se a hodně jsem naléhala.
,,Dobrý , dobrý Erik ten by se měl za chvíli vrátit , ale jestli chceš tak můžeš tady na něj počkat"a otevřel dveře do kořán.
,,Jé děkuji jste opravdu milý"pochválila jsem ho a šla jsem dál.Jeho táta mi potom ukázal Erikův pokoj a řekl mi ať počkám tam.Já jsem se zatím usadila na postel a jenom koukala kolem sebe jak to tam má hezky zařízené.Najednou se otevřeli dveře.
,,Ahoj co tady děláš?"byl to Erik a byl hodně překvapený co tam jako vůbec dělám.
,,No já když si tak myslím tak jsem od tebe zapomněla zjistit Facebook teda jestli ho máš"řekla jsem můj důvod návštěvy sice byla neohlášená , ale to ať odnese čert.
,,No to je fakt jinak by jsme si nemohli třeba psát , ale kdybys nepřišla tak já bych přišel za tebou"a usmál se na mě.
,,Ale já , už jsem tady a s tím prostě už neuděláš takže jdu si za svým cílem dej mi svůj facebook".
Erik jenom něco napsal na kartičku a jenom mi jí podal.Nejspíš to byla jeho přezdívka na facebooku , ale to mě teď nejspíš nezaujalo na tolik abych se na tu kartičku podívala.Překvapili mě spíš jeho oči.Jak byli krásné a zase jsem se do nich zadívala.Přišla jsem k němu a nečekaně jsem ho políbila.On se jenom usmál a hned můj polibek opětoval.Přitáhnul si mě k sobě a začali jsem se líbat ,ale já jsem teď nechtěla , protože jsem se znali jenom jeden den.Co kdyby se semnou jenom vyspal a potom mě odkopnul.To jsem prostě nechtěla.Tak jsem ho trochu odstrčila.On to pochopil.Byl stejného názoru.Potom mě šel doprovodit domů.Hned co zase otvírám dveře tak na mě otec zase křičí kde jsem byla a jak si to jako představuji.Podobný bláboly jsem slýchala hodně často.Šla jsem nahoru do svého pokoje a jenom jsem zapnula notebook a celou noc jsem si psala s Erikem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 majqetcin-svet majqetcin-svet | Web | 17. března 2011 v 20:40 | Reagovat

ježiší ! ty máš uplně dokonaláý blog! ten dess! je uža a ten článek si přečtu ješt e_D a tak písnička v předešlem článku...NEMAM SLOV!:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama